10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 18 Yaşındayım Şakaklar Allah'a emanet

18 Yaşındayım Şakaklar Allah'a emanet

Öncelikle herkese merhaba biraz kendi durumumdan bahsedeyim öncelikle hayatımda ilk defa saç dökülmesi için bir araştırmaya koyuldum üniversiteye hazırlanıyorum ders çalışmaktan fazla detaylı bir araştırma yapamadım şimdiden özür diliyorum.Aileden genetik olarak saç dökülmesi var zaten fakat rabbime her gün el açtım dua ettim daha sonra böyle bir siteyle karşılaştım yaklaşık 30 dakikalık bir araştırma sonunda burdaki muhteşem insanların losyonlarını tedavilerini gördüm.Fazla araştırma yapamadığım için şuanlık hangi ürün neye yarıyor tam olarak etkisi nedir vb. detaylı bir bilgiye sahip değilim ancak şakaklar için acnelyse diye bir krem duydum ki ben bunu sivilcem için kullanıyordum eskiden, min-dut diye bir karışım varmış miracle losyon vesaire sanırım bunlar agresif dökülmede kullanılan ilaçlar.Kısacası ne kullanacağımı tam olarak bilemiyorum sizden ricam bana kullanabileceğim bir tedavi önerisi yaparmısınız dermaroller'ım da mevcut tedavide onuda kullanacağım amacım saç dökülmem dursun yeter.Tabi tüylenirse de güzel olur Bu kadar uzun yazımı okuduysanız teşekkür ederim.İyi forumlar efenim...

Yardımlarınızı bekliyorum saygıdeğer üyeler saçın ne durumda olduğunu tecrübeli arkadaşlarımız anlayıp ona göre bir tavsiye verecektir diye umuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardesim yasin genc evet saclarinda gerileme var yasina gore eger 25_30 arasi bi yasta olsaydin normal denilebilir. Ama yasin gen . Oldgu icin onelem almalisin sakak konusunda pek bi bilgim yok cunku benim sakaklarda problem yok . vertex e min dut oneririm . ama dutun dozunu az ayarlayabilirsin . sakaklar icinde dermarooler min dut miracle kombinasyonu saclarini mukemmel yapacaktir.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 12alperix12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımlarınızı bekliyorum saygıdeğer üyeler saçın ne durumda olduğunu tecrübeli arkadaşlarımız anlayıp ona göre bir tavsiye verecektir diye umuyorum
    şakaklara genelde azelderm,ketoral ve acnelyse bu 3 kremi öneriyorlar
    Konu SCO tarafından (12.01.2016 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim yasin genc evet saclarinda gerileme var yasina gore eger 25_30 arasi bi yasta olsaydin normal denilebilir. Ama yasin gen . Oldgu icin onelem almalisin sakak konusunda pek bi bilgim yok cunku benim sakaklarda problem yok . vertex e min dut oneririm . ama dutun dozunu az ayarlayabilirsin . sakaklar icinde dermarooler min dut miracle kombinasyonu saclarini mukemmel yapacaktir.

Hocam hem min-dut hemde miracle agresif bi tedavi olmaz mı sizce üstteki arkadaşın da dediği gibi şakaklara azelderm ketoral ve acnelyse gibi 3 krem öneriyolar onlardan hangisini kullansam sizce ?

üstatlar yardımlarınızı bekliyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeşim 18 yasındasın dutas nasıl öneriyolar anlamıyorum.
    kremleri kullan birde minox kullan hormansal şeyler sakın kullanma bu yaşta.topikal bile.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeşim 18 yasındasın dutas nasıl öneriyolar anlamıyorum.
    kremleri kullan birde minox kullan hormansal şeyler sakın kullanma bu yaşta.topikal bile.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok bir sıkıntın yok, dökülme yeni yeni başlamış önlem almazsan yavaştan gidecek o saçlar.

min-dut ve miracle önermem şimdilik, bu güçlü silahları erteleyebildiğin kadar ertele.

Arkadaşların da dediği gibi o 3 kremi edin ve kullanmaya başla, onun dışında konazol-ketoral şampuan kullan haftada en fazla 2 kere kullanmak üzere (saç yapına göre değişebilir tabi bu rakam) yine git dermaroller al kendine şakaklara iyi gelecektir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok bir sıkıntın yok, dökülme yeni yeni başlamış önlem almazsan yavaştan gidecek o saçlar.

min-dut ve miracle önermem şimdilik, bu güçlü silahları erteleyebildiğin kadar ertele.

Arkadaşların da dediği gibi o 3 kremi edin ve kullanmaya başla, onun dışında konazol-ketoral şampuan kullan haftada en fazla 2 kere kullanmak üzere (saç yapına göre değişebilir tabi bu rakam) yine git dermaroller al kendine şakaklara iyi gelecektir.
    Hocam yorum yazdığın için teşekkür ederim ben ozaman azalderm ketoral acnelyse ve dermaroller ı kullanmaya başlayayım yalnız aklımda bir soru var bu kremleri yalnız şakaklara mı kullanmalıyım yoksa kafamın her yerine eşit bir şekilde yedirmelimiyim birde kullanım sıklığı nasıl olmalı ? her gün sabah akşam mı sürmeliyim ?