Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
124 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Vücut Geliştirme ve Saç Dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @okansa içimi rahatlattın biraz,body saça zarar verecek olsa 3 yıl düzenli body yapan adamın saçlarına mahvederdi 3 yıl az buz değil çılgın bir rakam

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @okansa içimi rahatlattın biraz,body saça zarar verecek olsa 3 yıl düzenli body yapan adamın saçlarına mahvederdi 3 yıl az buz değil çılgın bir rakam
    extra steroid almadıkça hiç bir şey olmaz saça badoy ile filan.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bu dediğinin tam tersi olması gerekir, propecia kullandığında testosteron oranın %15 civarı bir artış gösterir.Bu da kaslarının daha iyi gelişmesini sağlar.

Ben açıkçası fin kullandığım zamanlar neredeyse her gün 3-4 saat spor salonundaydım ve yorulmuyordum açıkçası.
    Hocam benım dıkkatımı cektı bu propeciadan sonra ozellıkler gogus bolgesınde az gelısım var.Bılıyorsunuz propecia gogus bolgesınde yaglanma yapıyor..İster istemez gogus bolgesındekı kas gelısımını etkılıyordur dıye dusunuyorum..Yada sadece bende boyle bır etkı yapıyor olabilir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benım dıkkatımı cektı bu propeciadan sonra ozellıkler gogus bolgesınde az gelısım var.Bılıyorsunuz propecia gogus bolgesınde yaglanma yapıyor..İster istemez gogus bolgesındekı kas gelısımını etkılıyordur dıye dusunuyorum..Yada sadece bende boyle bır etkı yapıyor olabilir.
    En son dut kullandım jinekomasti oldu komple bıraktım bende hepsini
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    National Geographic Kas gelistiriciler Anabolik steroidler - YouTube

Burada vucut geliştirmenin testosteron hormonunu azalttığını söylüyor

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Body adamı ipneleştirir diye bir söz var ne kadar doğru acaba
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

steroid alırsan billurlar ense yapar sonra küçülmeye başlar vücut geliştirme başka steroid almak başka bu yanlış anlaşılıyor...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Body ile uğraşmak insana cidden iyi hissettiriyor biraz vücudun olunca özgüvenin de yerine geliyor ama şu saç korkusu biraz spora olan şevkimi baskılıyor.Ben de steroid almadikça ciddi bi zararı olacağına inanmıyorum ama yine de ne olur ne olmaz diye bacak falan çalışmıyorum mesela ,testosteron çok artmasın diye :/ Bi soru soracağim,protein tozu kullanmaya başlasam saçlara etkisi nasıl olur?Normal beslenme ile belli bi aydan sonra uğraşmak ölüm zira.Protein tozu ile protein yüklemesi yapmak @steroid in bahsettiği creatin gibi testo/Dht artişına falan sebep olur mu? Hiç bulaşmıycam böyle bi durum olursa,zaten pahalılar da

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Body ile uğraşmak insana cidden iyi hissettiriyor biraz vücudun olunca özgüvenin de yerine geliyor ama şu saç korkusu biraz spora olan şevkimi baskılıyor.Ben de steroid almadikça ciddi bi zararı olacağına inanmıyorum ama yine de ne olur ne olmaz diye bacak falan çalışmıyorum mesela ,testosteron çok artmasın diye :/ Bi soru soracağim,protein tozu kullanmaya başlasam saçlara etkisi nasıl olur?Normal beslenme ile belli bi aydan sonra uğraşmak ölüm zira.Protein tozu ile protein yüklemesi yapmak @steroid in bahsettiği creatin gibi testo/Dht artişına falan sebep olur mu? Hiç bulaşmıycam böyle bi durum olursa,zaten pahalılar da

Hocam işin saç tarafıyla ilgili işey diyemem ama ..Vucude geliştirmek amacn varsa protein tozu sart..Protein tozu kullanmadan 1 yıldı yapacagın vucudu proteın tozuyla 2 ayda yapabılırsın..Zararlı dıyenler var ama ben bır zararını goremedım..Bıldıgım kullanan doktorlarda var..He dersenki ben doğal olarak çok sağlam proteın alıyorum beyaz et,kırmızı et ton balıgı yumurtadan v.s o zaman bısey dıyemem

Benım aldıgım proteın tozunda creatinde var ama vucuda faydalı dıye duymustum..
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Amino asit alımı saç üretimini ve kalitesini artırıcı etki yaparlar. Ancak sürekli hayvansal kökenli aminosit alımı bitkisel beslenmenin azalmasıda fitoöstrojen alımını sınırlayacaktır. Tam burada androjen miktarı artışı ile kaybedeceğini fitoöstrojen eksikliğinin sizdeki hassasiyet derecesi devreye girecektir. Bu biraz karışık bir denklem olsa da çok extrem durumlar olmadığı sürece helede antiandrojen kullanımınız varsa kesinlikle saçlarınızda body çalışmanın negatif etkisini görmeyeceksinizdir. Bu arada dediklerim yüksek miktarda hayvansal protein alımı için geçerlidir. Doğal beslenme ve vücut geliştirmenin saç dökülmesine ancak pozitif etkisi olabilir.

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler