Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
80 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu ilikte kök hücre varsa, ilginç bir durum. Yağın katı olması da saç köküne inmesini kolaylaştırıyor çünkü katı yağların zincirleri kısa ve deri bariyerini daha kolay geçiyorlar sıvı yağlara göre.

Mesela hindistan cevizi yağı, emu yağı katıdır ve saç köküne kadar çok rahat inerler.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hint yağı da yoğun, katıya yakın ve o da saç köküne inebilen ender yağlardan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafaya tereyağına ne dersiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    yil oldu 2016 ama saç konusunda resmen cilali tas devrindeyiz. belki o devirde daha etkili ilaçlar vardi
    saç forumlarinda sarmisaktan sogandan sonra popülerligini hiç yitirmeyen sigir iliginide sira. ama hayvansal bir ürün oldugu için bitkisel karisimlardan ve yaglardandaha fazla etki edebilir

Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere tavsiyem, sade tedavi uygulamanız yönünde olacaktır. İliğe ben sadece zeytinyağ katıyorum. Zeytinyağ yerine badem yağı veya hintyağı vb. de olabilir. Bu yağlardan birisini katma sebebi de tedavinin daha etkili olması değil kıvam içindir. Çünkü ilik donan bir madde.
    Yalnız şöyle bir şey tavsiye edebilirim. Haftada 2 gün ısırgan otu kürü yapabilirsiniz. Zaman almaması açısından, onun da kolay bir yolu var. Isırgan otunu demledikten sonra soğuyunca buz kalıplarına yerleştirip buz haline getirebilirsiniz. Her kullanım öncesi 1 veya 2 kalıbı kalorifer peteği üzerinde ılıttıktan sonra saçlarınıza sürebilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bir demleme ile 1 aya yakın süre tedavi yapabilirsiniz. Ayrıca haftada 1 gün de dermaroller kullanırsanız tam süper olur
    Bu çok akıllıca bir yöntemmiş, tentür yapsan sirke veya alkolle saç kaskatı kesiliyor, saç bu defa alkolden dökülüyor. Demleme yöntemi uzun sürse iyi olur diyordum ki bu fikir gerçekten çok iyi.

Lakin çay donunca etkisini kaybeder mi acaba?

Alıntı Arpad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok akıllıca bir yöntemmiş, tentür yapsan sirke veya alkolle saç kaskatı kesiliyor, saç bu defa alkolden dökülüyor. Demleme yöntemi uzun sürse iyi olur diyordum ki bu fikir gerçekten çok iyi.

Lakin çay donunca etkisini kaybeder mi acaba?
    Ben karanfilde denemiştim. Hem sacima hem de yuzume surdum. Bu yöntemin faydası oldu. Yuzumdeki sebore azalıyordu. İse yaradığını bu sebepten dolayı biliyorum.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafaya tereyağına ne dersiniz
    yemek siteleriyle karıştırdın herhalde

Banned
    2 hafta önce çekindiğim yani tedavimin 1. ayına ait fotolar var. Gelişim fotosu için daha erken. 1 ay sonra yeni foto atmayı düşünüyorum.
    Fotoğraf atacaktın? Uygulayan başka arkadaşımız var mı? Geri bildirim gelse ne güzel olacak

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilikten kok hucre nakli bile rastgele kisiler arasinda olmazken doku tutmasi sarti aranirken nasil oluyorda baska bir tut hayvanin iligindeki maddeler saca iyi gelebiliyor anlamis degilim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yemek siteleriyle karıştırdın herhalde
    ben aldım ,yalnız kasaplarda bulamadım migrosta paket halinde satılıyordu çorba için ilikli dana kemiği diye ondan aldım.

konuştuğum kasaplardan biri senin gibi alan ck oldu saç için ama bir daha hiçbiri geri gelmedi tekrar almaya dedi.

çok bir umudum yok ama yinede kullanacagım

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon