Sayfa 1/8 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

Herkese merhabalar. Eskiden elimi saçıma sürdüğümde saç tellerim elime gelirdi. Saçlarım o kadar incelmiş ve seyrelmişti ki, 2 ay içerisinde tamamen kel kalacağımı düşünüyordum. Yaklaşık bir buçuk aydır doğal bir tedavi uyguluyorum. Bana hiçbir maliyeti de olmuyor. Şuan saçlarımı çeksem bile elime gelmiyor. Saç tellerim kalınlaştı ve hem şakaklar hem de tepe yavaş yavaş kapanmaya başladı. İncelerek tüy haline gelen saçlarım yeniden siyahlaşmaya başladı. 6 ay içerisinde saçlarımın gürleşeceğine inanıyorum.
    Umarım hepinize bir umut olur.
    Tedavimi haftada sadece 2 gün 15'er dakika ayırarak uyguluyorum. Ekstra hiçbir şey yapmıyorum. Şuan saçlarımın sağlık durumundan oldukça memnunum.

dalgamı geçiyon olm hani tedavi hakkında bilgi vermemişin

tedavi nedir bide onu öğrenebilsek

Moderatör
    içerik belli olacakmı yoksa konu silinsinmi ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerik belli olacakmı yoksa konu silinsinmi ?
    Silinmesi taraftarıyım,bizim gibi yanlış anlamalarla vakit kayıplarına engel olmuş olunur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tineri çeken siteye dalmış bugün heralde

Arkadaşlar kusura bakmayın. saatlerdir cevap yazmaya çalışıyorum. Fakat, "sacimindoktoru.com sunucusu ile bağlantınız kesildi" şeklinde ileti alıyorum ve yazdıklarım bir türlü siteye kaydolmuyor.

Arkadaşlar tedavim için Sığır İliği kullanıyorum. haftada iki defa yatmadan önce sürüyorum, kafaya bonu takıyorum, üzerine de bere takıyorum ve o şekilde uyuyorum. Sabah saçlarımı yıkıyorum. Uygulama sadece 15 dakika sürüyor. Haftada 2 defa. Arkadaşlar sakın bundan birşey çıkmaz demeyin. Lütfen deneyin.
    Uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyorum ve psikolojisini iyi bilirim. O yüzden mutlaka deneyin eminim ki çok işinize yarayacak.

Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tedavim için Sığır İliği kullanıyorum. haftada iki defa yatmadan önce sürüyorum, kafaya bonu takıyorum, üzerine de bere takıyorum ve o şekilde uyuyorum. Sabah saçlarımı yıkıyorum. Uygulama sadece 15 dakika sürüyor. Haftada 2 defa. Arkadaşlar sakın bundan birşey çıkmaz demeyin. Lütfen deneyin.
    Uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyorum ve psikolojisini iyi bilirim. O yüzden mutlaka deneyin eminim ki çok işinize yarayacak.
    İlik kullanımı eskiden beri dillendiriliyor bir kaç soruya cevap verebilirsen herkes için faydalı olacak

1- Çiğ kemik iliğimi sürüyorsun ?
    2- Saç dökülme seviyen neydi yani önceki duruma ait resim var mı ?
    3- Herhangi bir tedavi uyguladın mı öncesinde yoksa ilk mi tedavi uyguluyorsun ?
    4- Yaşın kaç ve sonrası resmin var mı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen ozgur85 ve kazakcemili danışmaya alalım doğruluğu var mıdır hocam

Sayfa 1/8 123 ... SonSon