Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
80 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı tedaviler.
    hocam sizede hayirli tedavilerde biraz daha bilgi paylasabilirseniz gercekten hem sizin icin hemde bizim icin daha faydali olacak su anda konu gercekten cok havada kaliyor, bizde merak ettigimiz icin bu kadar soru soruyoruz size, onerdiginiz yontemi kucumsemek icin falan asla degil. hatta bu kadar cevap almaniz konunun ilgi cekici oldugundan diye dusunebilirsiniz

benim kafama takilan temel nokta sizin sac derisinin kalinlastigini nasil anladiginiz. deri kalinligi olcmek son teknoloji urunlerle falan yapilabiliyor ancak, sadece deri kalinligi olcme uzerine yazilmis yiginla makale var. siz veya biz tabiki o derece bilimsel yontemler izleyemeyiz sadece kendi 'hissettigimizi' soyleriz ama bu da malesef cogu zaman yanlis olabilir..

benim sizden soyle bir ricam olacak: sigir iligi hayvansal kati bir yag ve benim aklima bunun sizin sac derinize yapistigi ve o yuzden sizin deriyi kalinlasmis gibi hissediyor olabileceginiz geliyor. lutfen sigir iligi kullanmaya en az 3-4 gun ara verin ve bu surec boyunca hergun sacinizi bir guzel yikayin, dermaroller kullanin deride iyice delikler acilsin, ve herkesin malumu dogal temizlyeici ve antioksidan olan sirke ile hergun sacinizi durulayin. bu sekilde bakim yaptigniz 3 gun sonunda sac derinizin kalinligi hakkindaki yorumlarinizi bizimle paylasirsaniz cok cok faydali bir yardimda bulunmus olursunuz ve bircok kisinin sorulari bir nebzede olsa giderilmis olur.

cok tesekkurler.
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
    Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; kendime ayırabilecek çok az vakit bulabiliyorum.
    akşama kadar iş, işten sonra ve hafta sonları yükselme sınavına hazırlık ve benim küçük tatlı kızım.
    Bir taraftan da saçlarım.
    Arkadaşlar burada herkes umut arıyor farkındayım.
    Ben bu konuyu erken açtığımı düşünmeye başladım. Bazen cevaplarını bilemediğim ve aceleci sorularla karşılaşıyorum. Bilimsel olarak çok bir bilgim yok açtığım konu ile alakalı.
    Bir de sorgulayıcı ve şüpheci mesajlar gelince -ki bunun normal olduğunu düşünüyorum.- üzerimde baskı hissediyorum.
    elimden geldiğince ve vaktim olduğunca, özelden ve buradan yardımcı olmaya çalışıyorum.

Alıntı Adana85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sizede hayirli tedavilerde biraz daha bilgi paylasabilirseniz gercekten hem sizin icin hemde bizim icin daha faydali olacak su anda konu gercekten cok havada kaliyor, bizde merak ettigimiz icin bu kadar soru soruyoruz size, onerdiginiz yontemi kucumsemek icin falan asla degil. hatta bu kadar cevap almaniz konunun ilgi cekici oldugundan diye dusunebilirsiniz

benim kafama takilan temel nokta sizin sac derisinin kalinlastigini nasil anladiginiz. deri kalinligi olcmek son teknoloji urunlerle falan yapilabiliyor ancak, sadece deri kalinligi olcme uzerine yazilmis yiginla makale var. siz veya biz tabiki o derece bilimsel yontemler izleyemeyiz sadece kendi 'hissettigimizi' soyleriz ama bu da malesef cogu zaman yanlis olabilir..

benim sizden soyle bir ricam olacak: sigir iligi hayvansal kati bir yag ve benim aklima bunun sizin sac derinize yapistigi ve o yuzden sizin deriyi kalinlasmis gibi hissediyor olabileceginiz geliyor. lutfen sigir iligi kullanmaya en az 3-4 gun ara verin ve bu surec boyunca hergun sacinizi bir guzel yikayin, dermaroller kullanin deride iyice delikler acilsin, ve herkesin malumu dogal temizlyeici ve antioksidan olan sirke ile hergun sacinizi durulayin. bu sekilde bakim yaptigniz 3 gun sonunda sac derinizin kalinligi hakkindaki yorumlarinizi bizimle paylasirsaniz cok cok faydali bir yardimda bulunmus olursunuz ve bircok kisinin sorulari bir nebzede olsa giderilmis olur.

cok tesekkurler.
    Doğru. Saç derisi kalınlığını ölçecek teknolojik donanımım yok
    Ancak mantıken incelen bir madde gerginleşir, gerginleşen de incelir
    daha önce de yazmıştım. Saç derisindeki gerginlik hissi neredeyse yok oldu. Saç derisindeki uyuşukluk ve ağrı yok oldu. Artık saç derisini hissedebiliyorum.
    Bu benim çıkarımlarım. Belki doğru belki de yanlış bilemiyorum.
    Bu arada sığır iliğinin saç derisine yapışıp kalması ve o şekilde kalınlaştırması diye bir durum kesinlikle olamaz Deneyince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
    Bir not daha. Emu yağının saç çıkardığına inanıyoruz, buna neden mesafeliyiz?
    Emu yağı ticari bir ürün olduğu için bilimsel testler yapılıyor. Sığır iliği için yapılan test duymadım. Çünkü bildiğin sığır iliği, herkes temin edebilir.
    Konu erka78 tarafından (22.02.2016 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Adana85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erka78 hocam fotoğraf paylaşman mümkünmü? Bu konu artık kafa karıştırmaya başladı, ne fotoğrafla ispat var ne de elle tutulur bir teori var. Karar vermemiz için biraz veri lazım
    Daha önce de belirtmiştim. Gözle görülür bir gelişme olduğunda fotoları ekleyeceğim. Gelişmenin olacağına da inanıyorum.
    Arkadaşlar saçları dökülen arkadaşlarımız mutlaka denesinler, zarar etmezler. Çok çabuk kesiyor dökülmeyi.
    Kullanmadan önce saçlarımın deri ile alakası kalmamıştı neredeyse. Şu an en azından saçlarım dökülmedi ve canlandılar.

Yeni Üye
    ben bugün 4.kez sürdüm ve bugün elime ulaşan emu yağını da içine ekledim belki etkisini arttırır. ancak çok pahalıya mal oldu 60 ml şişesi 100 lira. benim gibi bir öğrenci için çok yüksek bir miktar. inşallah işe yarayacak

İnşallah kardeşim.

yaklaşık 1-2 ay haftada 1 olacak şekilde sığır iliği + lavanta yağı + zeytinyağı karışımını kullanmıştım. ancak pek bi etkisini göremediğim için bıraktım. kullanımı gerçekten çok zahmetli temizlemesi çok zor . 2 saat kafada bekletiyorsunuz zaten yapısı gereği yağ donuyuor . ilk iki kullanımdan sonra kolay temizleme için kafada 2 saat beklettikten sonra yumurta sarısı süererek 15 dk beklettikten sonra yıkamaya başladım . bu şekilde temizleme işlemini da kolaylaşıyor.
    internette gördüğüm kadarıyla kadınlar için oldukça etkili bir yöntem. ancak ben pek bi faydasını göremedim
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1-2 ay haftada 1 olacak şekilde sığır iliği + lavanta yağı + zeytinyağı karışımını kullanmıştım. ancak pek bi etkisini göremediğim için bıraktım. kullanımı gerçekten çok zahmetli temizlemesi çok zor . 2 saat kafada bekletiyorsunuz zaten yapısı gereği yağ donuyuor . ilk iki kullanımdan sonra kolay temizleme için kafada 2 saat beklettikten sonra yumurta sarısı süererek 15 dk beklettikten sonra yıkamaya başladım . bu şekilde temizleme işlemini da kolaylaşıyor.
    internette gördüğüm kadarıyla kadınlar için oldukça etkili bir yöntem. ancak ben pek bi faydasını göremedim
    Hocam bu ne yemek tarifi gibi olmuş ahaha

Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer kafada donuyorsa., yanlış yapıyorsun demektir. Sürdükten sonra, nemi muhafaza etmesi için kafana bone takip üzerine de bere takarsan, sığır iliği donmuyor ve emilim kolaylaşıyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba yeni giriş yaptım aranıza forum sayfasını kuran arkadaşların emeklerine sağlık. İliği 2 3 ay kullanan biri olarak faydasını biraz gördüm uzamayan saçlarımı uzattı birazda dolgunluk verdi hacim kazındırdı saçlarıma. ikinci bir hususta kasaptan alacağınız iliği benmari usulü eritin tülbent yardımı ile süzün çıkan yağı esnek buz kalıplarına bölün her bir kalıba çay bardağının 1/5 i kadar koysanız yeter bu karışımı buzluk kısmında saklayın haftada 2 kez kullanabilrsiniz her uygulamada bir parça çıkarın onuda benmari usulü ısıtın çözülünce uygulayın böylelikle taze ve özelliğini kaybetmeden uygulamış olursunuz

Tarifi:Kasaptan alacağınız Sığır iliği (3 adet kemiği ortasından kırdırın içini bıçak yardımı ile çıkartın)
    Saf lavanta yağı (1 tatlı kaşığı)
    Saf çörek otu yağı (1,5 yemek kaşığı)
    Saf organik soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı (1,5 yemek kaşığı)

Karışımı saçınıza uygulayın masaj yapın daha sonrada streç film yardımı ile hava almayacak şekilde sarın 2 saat sonra bitkisel bir şampuan ile yıkayın. Haftada iki sefer uygulayın 2 ayda bir 15 gün ara verin onra tekrar devam edin

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678