Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
80 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar önemli bir gelişme olsaydı resim atacaktım.
    Ancak umduğum gibi yoğun bir saç çıkışı olmadı.
    Belki de daha çok erken bir şeyler beklemek için.
    Size şunları söyleyebilirim. Saç derisi kalınlaşmaya başladı. Saçlı derideki gerginlik ve uyuşukluk gitti.
    Saç dökülmesi çok yoğundu. Kullanmaya başladıktan sonra durdu.
    Bir deneyin memnun kalacağınıza eminim.
    Hocam saç derisinin kalınlaştığını nasıl anlıyorsunuz?
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Bu yöntemi denemek istiyorum açıkcası ama bana çok saçma geliyor.Sığır iliğinin saça nasıl bir faydası olabilir ki çok alakasız geldi burda kim nasıl bulmuş sığır iliğini saça.Lavanta ve zeytin yağının büyük faydası vardır belki bunları katıyoruz içine çok şaşırdım.Ama deniycem.Sanki olumlu bir sonuç alıcam gibi geldi bana.

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yöntemi denemek istiyorum açıkcası ama bana çok saçma geliyor.Sığır iliğinin saça nasıl bir faydası olabilir ki çok alakasız geldi burda kim nasıl bulmuş sığır iliğini saça.Lavanta ve zeytin yağının büyük faydası vardır belki bunları katıyoruz içine çok şaşırdım.Ama deniycem.Sanki olumlu bir sonuç alıcam gibi geldi bana.
    Sizin bu yorumunuzdan sonra benimde kafama yattı açıkcası, içimden bi ses olacak diyor. Bende deneyeceğim mutlaka. Sayenizde hepimiz saç dökülmesinden kurtuluruz inşallah Teşekkürler.
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Alıntı Adana85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin bu yorumunuzdan sonra benimde kafama yattı açıkcası, içimden bi ses olacak diyor. Bende deneyeceğim mutlaka. Sayenizde hepimiz saç dökülmesinden kurtuluruz inşallah Teşekkürler.
    hocam dalgamı geçiyosun adam gibi birşey yazdıysam sende alıntıladıysan dalga geçmene gerek yok
    Konu zuha61 tarafından (17.02.2016 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Adana85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam saç derisinin kalınlaştığını nasıl anlıyorsunuz?
    Sac dersi daha yumuşak ve daha az gergin. Buradan anlıyorum. Eskiden çok gergindi.

Yeni Üye
    Alıntı erka78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sac dersi daha yumuşak ve daha az gergin. Buradan anlıyorum. Eskiden çok gergindi.
    hocam kaçıncı kullanımdan sonra dökülme duruyor bide emu yağı diye bişey varmış onu da bulup eklesek nasıl olur acaba

Alıntı Cyrtii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kaçıncı kullanımdan sonra dökülme duruyor bide emu yağı diye bişey varmış onu da bulup eklesek nasıl olur acaba
    ilk kullanımdan itibaren dökülme oldukça azaldı, 2. kullanımdan sonra tamamen durdu diyebilirim.
    Tabii ki farklı kişilerde nasıl bir durum oluşur bilemem.

Yeni Üye
    peki hocam sizin saç dökülmesi genetik miydi?

bende herşeyi bıraktım, minoxil, finasterid, miracle losyon hiçbiri işe yaramadı bende dökülme hiç durmadı bile.... bu sığır iliği de dün ikinci kez kullandım son umudum bu da işe yaramazsa hepten bırakacam kurtuluş yok , şuan yorum yapmak için çok erken ama dökülme durmadı hala devam ediyor ve bunu sürünce aşırı saç geliyor elime, kafa derim net görünüyor

Alıntı Cyrtii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki hocam sizin saç dökülmesi genetik miydi?

bende herşeyi bıraktım, minoxil, finasterid, miracle losyon hiçbiri işe yaramadı bende dökülme hiç durmadı bile.... bu sığır iliği de dün ikinci kez kullandım son umudum bu da işe yaramazsa hepten bırakacam kurtuluş yok , şuan yorum yapmak için çok erken ama dökülme durmadı hala devam ediyor ve bunu sürünce aşırı saç geliyor elime, kafa derim net görünüyor
    Evet genetik dökülme. İlk sürdüğüm de benim de elime saclarım gelmisti. Önemsemedim. Çünkü o dökülen saçlar saç derisini bırakmış olan saçlar. Yağı görünce ele yapışıp deriden ayrılıyor. İleriki kullanımlarımda bu durum oluşmadı bende.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle minox finanas kullanipta ise yaramadiysa sıgır iligi hic bi ise yaramycaktir . ya arkadas anlamiyorum adam.sacim kalinlasti ufak tuyler sac oldu diyor karses senin dokulmen genetik degildir . tamam faydasi olur ama sac cikacak hic inandirici degil sac cikartmak icin anamiz agliyor.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon