Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
80 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bedava ve haftada sadece yarım saat ayırarak mükemmel tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    2 haftadir bende kullaniyorum ilik tedavisini ama henuz erken diye dusunuyorum yorum yapmak icin.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlik kullanımı eskiden beri dillendiriliyor bir kaç soruya cevap verebilirsen herkes için faydalı olacak

1- Çiğ kemik iliğimi sürüyorsun ?
    2- Saç dökülme seviyen neydi yani önceki duruma ait resim var mı ?
    3- Herhangi bir tedavi uyguladın mı öncesinde yoksa ilk mi tedavi uyguluyorsun ?
    4- Yaşın kaç ve sonrası resmin var mı ?
    Memnuniyetle.
    1- Sığır iliğini bir bardağa koyuyoruz. Bir kaba da su koyuyoruz. Kaynayan suyun içerisine bardağı yerleştiriyoruz. Su ile ilik temas etmiyor yani. Su kaynarken iliği eritiyor. İlik eridikten sonra bir çatal ya da başka bir şeyle iyice eziyoruz. Sonra üzerine bir miktar saf zeytinyağ ekliyoruz. sonrasında da saçlarımıza sürüyoruz.
    Kalan sığır iliği yağ gibi donuyor ve buzdolabında hiç bozulmadan aylarca durabiliyor. Her uygulamada bu donmuş sığır iliğinden 1-2 çay kaşığı kadar alıp yine aynı usulle eritip kullanıyoruz. Ben bir sığır iliğini 15 defa kullanabiliyorum. Saçlarım kısa olduğu için. İnternetten Benmari usulü diye aratırsanız daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
    2- Saçlarım artık saç derimle bağlantısı kalmamıştı neredeyse. Sadece kafamın üzerine konmuş gibi duruyorlardı ve çok seyrelmişti. 2. uygulamadan itibaren dökülmem tamamen durdu. Uygulamaya başladıktan 1 ay sonra foto çektim. İlerde karşılaştırmak için. İlk halinin fotosu yok. 1 ay sonra son halimin ve ilk çekindiğim ki halimin fotolarını yüklerim.
    3- daha önce düzensiz olarak karanfil sürmüştüm. O da çok düzensiz bir şekilde sürmüştüm.
    4- Yaşım 37

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen ozgur85 ve kazakcemili danışmaya alalım doğruluğu var mıdır hocam
    Sığır iliği bir ara üzerine düşüp incelediğim bir konuydu hocam,etkili bir yöntem olduğununu söyleyebilirim özellikle bayanlardan bu konuda olumlu geri dönüşler yapanlar çok ama baylarda deneyim eksikliği var,bir etken teoride ne kadar etkili olduğu söylense de geri dönüşler yoksa etkinliği kanıtlanmış olmaz,bizim forumun başardığı olay bu,şimdi arkadaş hazır böyle bir konu açmışken deneyim eksikliğini de gidermiş oluruz umarım.
    Yalnız benim kanaatim bu tedavi hint yağı,DMSO gibi etkenlerle emilim yönünden de etkin hale getirilebilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sığır iliği bir ara üzerine düşüp incelediğim bir konuydu hocam,etkili bir yöntem olduğununu söyleyebilirim özellikle bayanlardan bu konuda olumlu geri dönüşler yapanlar çok ama baylarda deneyim eksikliği var,bir etken teoride ne kadar etkili olduğu söylense de geri dönüşler yoksa etkinliği kanıtlanmış olmaz,bizim forumun başardığı olay bu,şimdi arkadaş hazır böyle bir konu açmışken deneyim eksikliğini de gidermiş oluruz umarım.
    Yalnız benim kanaatim bu tedavi hint yağı,DMSO gibi etkenlerle emilim yönünden de etkin hale getirilebilir.
    Sığır iliğini yağlarla karıştırıp sürenler var ve etkili de olduğu söyleniyor. Fakat dmso ya gerek olmadığı kanaatindeyim. Sığır iliği emilim konusunda zaten çok iyi.
    Hayvansal ürünlerin bitkisellere gore daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü insan ve hayvan hücre yapısı birbirine daha benzer.
    Tam manası ile olmasa da, ilik herkesin bildiği üzere, kök hücre temininde kullanılıyor. Belki kendi iligimiz ve kök hücremiz değil ama yine de bu sebeple bile çok etkili olduğunu dusunuyorum.

Yeni Üye
    İyi de bu iliği nasıl ve nereden temin edeceğiz bir de bu konuda yardımcı olsanız...

Alıntı sayyad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de bu iliği nasıl ve nereden temin edeceğiz bir de bu konuda yardımcı olsanız...
    Alışveriş yaptığım kasaptan rica ediyorum. Kesimden sonra kemiği kırılmış şekilde ücretsiz veriyor. Kemik kırılmış olun a çıkarması kolay oluyor.

Banned
    cok duyduk bu tedaviyi ama hiç nasip olmadı

ben kullandım 5 hafta kadar evet arkadaşın dediği gibi saçlar canlanıyor buzlukda donmuş halde bekliyor kenarından az bişi kırıp cam terebentin ilavesi yapıp bi kenarda 5-10 dk beklelim sürülmeye hazır oluyor benim gözlemim sac derisini yumuşatıyor buda dökülmeyi önlüyor olabilir çünkü lise zamanlarında saç derim daha yumuşak daha dolgundu şimdi ise gerilmiş incelmiş kafaya vurunca sanki kemiğe vurmuş gibi oluyor deri yok gibi bişi yani toprağı az bir bitki gibi düşünüyorum bu nedenle saçlar beslenemiyor ve full down
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

ilginc bir tedavi, nasil bir prensiple calisiyorda soylendigi kadar etkili oluyor acaba, bahsedildigi gibi kok hucre taklidi mi yoksa baska etkenler mi var?

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zararı varmı acaba bu tedavinin bende denicem,Erka 78 resimlerini yüklermisin kardeşim bakalım

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon