Sayfa 1/6 123 ... SonSon
58 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: durumumu ileri götürebilirmiyim?

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

durumumu ileri götürebilirmiyim?

merhabalar 17 yaşımdan beri saçlarım yoğunluğunu yavaş yavaş kaybetmiş ve incelmiş durumda tahminime göre o zamanlardan bu yana saçımın yüzde 30'unu kaybettim saçlarımın yoğunluğundan kalınlığından hiç memnun değilim alın çizgimde gerilemeye başladı bu durumu nasıl tersine çevirip saç kalitemi arttırabilirim? Ayrıca bu değerli siteyi, miracle hocayı invincible'ı diğer dostları 1 senedir takip ediyorum ama durum dahada kötüye gitmeye başlayınca konu açmaya karar verdim.Geçmişte 2 ay proscar ve 2 aylık miracle losyon deneyimim oldu ayrıca 2 ay süreyle 10mg hp biotin kullandım bunları en son 8-9 ay önce uyguladım şuan ki ve 7 ay öncesine ait fotoğrafları aşağıya yüklüyorum tedavi tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

arkadaşlar tedavi önerilerinizi bekliyorum geçmişte proscar'ı önlerimi incelttiği için bıraktım miracle losyonuda 1 paket aldactone 1 paket diane şeklinde 200ml losyona yapmıştım şimdi losyona yeniden başlamayı düşünüyorum bunun yanı sıra saç kalitesini arttırmak için şeker ve ekmeği bıraktım günde 3 bardak yeşilçay 2 bardak nane çayı içiyorum bunlar haricinde neler önerirsiniz miracle losyona 8 adet androcur katmak var kafamda, ön sol tarafımı toparlayabilir mi?

Yeni Üye
    üstadlar sana uygun tedavi önerirler. benim sana tafsiyem hangi tedaviye başlarsan başla sabır göstermen.
    agresif bir tedaviye ihtiyacın yok. saçlarını koruman yeterli olur.
    proscar için fazla erken. 3 yıldır minox ve saw palmetto ve nizoral şampuanla şaçlarımı koruyorum. şakaklar azda olsa toparlandı. minox döngüsü hiç yaşamadım bence bunun sebebi düzenli kullanım Bir gün bile aksatmadım
    ama sadece akşamları kullanıyorum. saç dökülmesinde önemli üç kural
    1 doğru tedavi.
    2 düzenli kullanım.
    3 sabır.

Yeni Üye
    forumda çoğu kişinin düştüğü hataya düşme gözlemim 1 ay miracle losyon kullanan saç fışkırmayınca min dut yada oral tedavilere geçmek istiyor. miracle ise miracle min dut ise min dut en az 6 ay kullan cephaneliğini 3 ayda tüketme saç dökülmesi uzun yıllar süren tedavi gerektirir. hepsini kullanacağımız Zamanlar maalesef gelecek.

teşekkürler hocam sürekli bu konuyu diri tutup gelişmeleri aktarmak istiyorum bu saç konusu psikolojimi kötü etkiledi üzücüde olsa böyle gerek burada öğrendiklerimden gerek diğer hairlosstalk hairlosshelp gibi sitelerden öğrendiklerimle bir tedaviye başlıyacağım ılımlı bir tedaviden çok radikal sert sonuç almaya dönük bir yol izlemek var kafamda.

Yeni Üye
    tahminim yaşın genç dökülmen durunca otamatikman saç yoğunluğun artar zaten kafaya fazla takmışsın saçlarının durumu çok iyi gözüküyor mükemmel olmasını istiyorsan bile agresif tedaviye ihtiyacın yok. yinede sen bilirsin

yarın yeniden miracle losyon'a başlıyorum bu sefer losyonu 100ml hazırlayacağım 1 aldactone 1 diane ile yapıcam androcur'u teryer'in dediği gibi ileriye saklamaya karar verdim yemek alışkanlığımı değiştirdim şekeri colayı ekmeği 10 gündür tüketmiyorum günde 1.5 litre en az su içmeye özen gösteriyorum haftada 3 gün omega 3 değeri yüksek olan balık tüketmeye başlıyacağım bunların yanı sıra günde 2 bardak yeşil çay içeceğim biliyorsunuz yeşil çay dht yi düşürmede etkili ama bu seferde testosteron artışı yapıyor bazılarında dht nin yanında testosteron da ön çizgiyi kötü etkileyebiliyor bu yüzden yanına 2 bardakta nane çayı ekledim birde saw palmetto siparişi vermeyi planlıyorum yüzde 85 90 yağ asitli yanınada konazol şampuan miracle üstad invincible payitaht ve diğer arkadaşlarında katkılarını bekliyorum eklememi veya çıkarmamı tavsiye ettiğiniz birşey var mı? (uzun süre sizlerleyim dostlar
    Konu polikarpos tarafından (06.01.2016 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön taraf için kremleri ve haftada bir dermarolleri, saç kalınlığı için de biotin. Bence gerek yok min-dut ya da miracle'a
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen önce min-dut kullan zaten saçların iyi daha kötü olursa ek yaparsın en azından şanslısın yolun başındasın koruyabilirsin
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

azelderm ve ketoral kremi araştırdım sitede herkes dökülmeyi arttırdığını söylemiş pek olumlu bakmıyorum ona birde saw palmetto hakkında ne düşünüyorsunuz bir çok görüş var yabancı forumlarda, kimisi saç dökülmemi kesti, mevcut saçların kalitesini arttırdı diyor kimiside zırvalık hiçbir faydası yok diyor

Sayfa 1/6 123 ... SonSon