10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaş 20 Fotoğraflı

Yaş 20 Fotoğraflı

Merhaba 16 yaşımdan beri dökülme yaşıyorum son 1 yıldır enseler,tepeler ve yanlarda dahil olmak üzere dökülmem var son 3 aydır spectral rs kullanıyorum şu an placenta şampuan ve vitamin takviyesi alıyorum fakat yeterli gelmiyor miracle,vichy aminexil,minox kullandım fakat çok etkili olmadı minoxu ise kalp çarpıntısı ve döngü sebebiyle bıraktım
    Önerilerinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

spectrale başlamadan önce(spectrali sadece şakaklara kullandım)
    Konu talihsiz tarafından (08.01.2016 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spectral fayda etmiş net bir şekilde gelişme var.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gelisme var tıbbi nane cayi ve yakı otuyls destekleyebilirsin . miracleye zaman ver cunku etkisini hemen gostermiyor . ama bence kesinlikle miracle kullan ilerde kafandaki saclari miracleye borclu olursun . yasim 25 senelerdir sactaki yaglanmaya cozum bulamamistim . sabah yikardim saci oglennyaglanirdin ama miracle kullandigimdan beri iki gun yikamasam banamisin demiyor kendimi rahat hissediyorum bu bile yeterli . kullanmam icin.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelisme var tıbbi nane cayi ve yakı otuyls destekleyebilirsin . miracleye zaman ver cunku etkisini hemen gostermiyor . ama bence kesinlikle miracle kullan ilerde kafandaki saclari miracleye borclu olursun . yasim 25 senelerdir sactaki yaglanmaya cozum bulamamistim . sabah yikardim saci oglennyaglanirdin ama miracle kullandigimdan beri iki gun yikamasam banamisin demiyor kendimi rahat hissediyorum bu bile yeterli . kullanmam icin.
    Sağolun.
    Benim saç derisi pek nemli değil zaten miracle baya kurutmuştu deriyi hatta acı bile vermişti.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spectral fayda etmiş net bir şekilde gelişme var.
    Teşekkür ederim.Tepeler,vertex ve enseler için ne yapabilirim.Losyonu tepelere sürmek istemiyorum oral olarak bir çözüm yolu var mı?

Güncel....

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.Tepeler,vertex ve enseler için ne yapabilirim.Losyonu tepelere sürmek istemiyorum oral olarak bir çözüm yolu var mı?
    Enselerin normalde dökülmemesi lazım. Şayet dökülüyorsa başka bir sıkıntı var demektir, doktora gidip bir tahlil falan iste bununla ilgili. Oral olarak biotin kullanabilirsin, 10mg tavsiye ederim. 5mg biraz az geliyor.

Onun dışında oral olarak fin ve dut var yani. Çokta bir seçeneğin yok, tepelere dermarolleri uygulayabilirsin hafta da bir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam tıbbi nane çayını nerden bulablirm aktarlarda yok?

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnternette bi kac sitede var
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Nane çayı, yeşil çat vs. gibi şeyleri kesinlikle hazır almamanızı tavsiye ediyorum. İnternetten de çok güvenilir se belki..