Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Proscar ve Propecia Farkı

Üye snatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    propecia tamamen para düzenidir.proscar 5mg ın fiyatıda yıllar önce çok yüksekti şuan satış fiyatı resmi sgk medulada şu şekilde ;

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  wwwwwww.jpg
Görüntüleme: 307
Büyüklüğü:  107.4 KB (Kilobyte)
ID:	973

devletin ödediği tutar 12 tl ve şaka gibi etken madde aynı ve orjinal molekül

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sizi bulmusken sorayim alofin tablet piyasada var mi hala?

Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    onlar orjinal molekül değildir bence proscardan şaşma alofin depolarda kaydı bile yok şimdi sorguladım.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    snatcher bişey soracam kardes propecia ile proscarın icindeki molukule kadar herseyi aynımı?? cünkü bazıları proscardan fayda görmedim diyor aynıysa etkiside aynı olmalı bu konuyu cok aratsırdım örnekle anlatayım ikisde peynirli gözlememi yoksa propecia peynirli gözleme proscar icinde peynir var gözleme var ama kıymadamı var ?? yani tıpatıp aynımı yoksa aynı etken maddeler var proscarda baska maddelerdemi var bunu anlamadım

Yer
    istanbul - cerrahpaşa
    tıpatıp aynı dostum çünkü farklı olsaydı sgk medulada etken madde kodu ayrı olurdu orjinal molekül ve kullanmak isteyenler rahatlıkla kullanılabilir.

hepsi muadildir propecia saç dökülmesi için kullanıldığından medulada yer almaz eğer ödemede olsaydı geçerdi ;

8699578090616
    DILAPROST 30 FILM TB.
    13,05
    13,05

8699636090602
    PROSCAR 5 MG.28 FILM TB.
    12,19
    12,19

8699579090158
    PROSTERIT 5 MG.30 FILM TB.
    13,05
    13,05

Yeni Üye
    Snatcher bazi kisilerde proscarda ilac dagiliminin homojen olmadigini soyluyolar yani ilaci 4 e bolunce bazen 1.25 mg dan fazla bazi gunlerde daha az aldigimizi iddaa ediyolar belkide sonuc alamamalarinin sebebi budur sen ne dusunuyorsun bu konu hakkinda?

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karaali o sorunu soyle cozuluyor ilacı kuru bıcakla ez toz haline getir hepsi karısıyor o tozu kokain gibi cizgi yap 4 esit parcaya ayır bir parcasını toz halindeki ic daha sonra digerini kagıtla katla koy hergun bu sekilde ic böylece yok acaba heryerinde finanstreid varmı homojenmi derdin olmaz ayrıca kullanmadıgın ezdigin proscar hava alması prsoscarı bozmaz etkisini bitirmez onuda sordum doktora yan etkilerinede dikkat et

Yeni Üye
    Ben şunu öğrenmek istiyorum; propecia içeriğinde saça iyi gelen başka maddeler var mıdır, proscar’ın içeriğinde saça değil de vücuda başka zararları olan madde var mıdır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sentius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şunu öğrenmek istiyorum; propecia içeriğinde saça iyi gelen başka maddeler var mıdır, proscar’ın içeriğinde saça değil de vücuda başka zararları olan madde var mıdır
    Yardımcı maddeler farklı etken madde finasteride ikiside aynı etken madde var , farkları yok
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Members who have read this thread: 1