Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
39 sonuçtan 31 ile 39 arası

Konu: yeni tedavime katkılarınızı bekliyorum...

Banned
    Onlara verceğin parayla saç ektir be kardeşim.Bi kazancaksın bi döngüye girceksin kaybetçeksin sonu yok yani yıllarca bunlara para harcıcaksın git ektir olanıda korumaya bak ama minoxlarla falan değil bedavaya para harcama nereye kadar gideceksin ki biriktir paranı saç ektir bu kadar basit.

Alıntı yasin1670 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlara verceğin parayla saç ektir be kardeşim.Bi kazancaksın bi döngüye girceksin kaybetçeksin sonu yok yani yıllarca bunlara para harcıcaksın git ektir olanıda korumaya bak ama minoxlarla falan değil bedavaya para harcama nereye kadar gideceksin ki biriktir paranı saç ektir bu kadar basit.
    Tavsiyelerinizi kendi açacağınız bir konuda belirtiniz sistematik olarak mesajlarınızla tedavi uygulayan üyeleri demoralize edip ekime yönlendirme gayretiniz görülüyor üyeliğinizin silinmemesi için agresif paylaşım yapmayınız.

Banned
    Alakası yok hocam benim belirtmek istediğim tedavinin sonu yok anlatmak istediğim bu yoksa saç ekimi deyip demoralize etme amacım yok.Açıklığınız yoksa bitkisel kürlerle bişeyler deneyin çünkü kimyasallar gerçekten saçın kimyasını bozuyor.Evet saçımı kurtardım diyorsunuz bi bakıyorsunuz gene gitmiş hatta daha kötü olmuş.Sonu yok yani bende istiyorum saçlarımız dökülmesin ama bunu kimyasallarla saçın yapısını iyice bozarak değil bitkisel kürlerle falan daha iyi bir şekilde yapabiliriz.Yine de arkadaşlar tedavilerine devam etsin inşAllah saçları daha iyi bir duruma gelir ne diyelim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam ektirmekle olsaydı olurdu 2011 de ektirdim hemde 18 yaşındaydım ama olmadı açıklık büyüdükçe büyüdü ve o zamandan bu zamana sadece minox saçımda çok büyük bir etki yaptı ama sonrasında döngü mahfetti şimdi ise kombinlerle tekrar çıkış yakalamak ve saçımı korumak istiyorum...

Alıntı yasin1670 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakası yok hocam benim belirtmek istediğim tedavinin sonu yok anlatmak istediğim bu yoksa saç ekimi deyip demoralize etme amacım yok.Açıklığınız yoksa bitkisel kürlerle bişeyler deneyin çünkü kimyasallar gerçekten saçın kimyasını bozuyor.Evet saçımı kurtardım diyorsunuz bi bakıyorsunuz gene gitmiş hatta daha kötü olmuş.Sonu yok yani bende istiyorum saçlarımız dökülmesin ama bunu kimyasallarla saçın yapısını iyice bozarak değil bitkisel kürlerle falan daha iyi bir şekilde yapabiliriz.Yine de arkadaşlar tedavilerine devam etsin inşAllah saçları daha iyi bir duruma gelir ne diyelim.
    Sizin tecrübeniz buradaki yüzlerce binlerce anektod ve farklı sonuçları geçersiz kılamaz. Burada her şeyi anlamaya çalışıyoruz minoxta bizim malımız oldu finasta, ekimde, bilimum sebze sularıda ancak bilgi havuzumuza savulun lan! diye dalan paranoyaklardan da cidden sıkıldık. Lafı uzatmayacağım agresif bir tutumla paylaşımda bulunmayınız, tüm tecrübe ve teorilerinizi ve hatta komplo teorilerinizi güzel bir başlıkla paylaşınız her açıdan bakışa ihtiyacımız var. Konuların kendi gelişimleri ve zaman içerisinde akışları var, bunu bozmayınız bir konuda finasta güzel sonuca alkış vardır diğer konuda ise sladırı çünkü kiminde tek bir yanetki yapmamış, yıllarca harika etki alınmıştır, diğer konuda ise kişi 1 yıl finas almış bir çok yan etki almış buna rağmen tek bir olumlu gelişme görmemiştir orada da toplu lanet vardır. Özetle konulara gelişi güzel negatif paylaşım yapmayınız bunu izliyor ve bekliyorum.
    Konu ADMİNİSTRATOR tarafından (25.01.2016 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Negatif düşüncem sadece kimyasallara karşı edindiğim acı tecrübeden dolayı hocam yoksa inşAllah hepimizin saçları çok iyi bi konuma gelir ve kurtuluruz bu illetle uğraşmaktan.İnanın insanın psikolojisi bozuluyor gerçekten bende o durumdayım şu an.Saçlarım varken yaptığım bi hatadan dolayı şu anda saçım yok.İnşAllah şu derde bi çare bulunurda kurtuluruz artık hocam ne diyeyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eger dogru tedaviyi oturtursaniz ekime felan gerek.kalmaz . dort senedir tedavi uygularim iki senesi bilgisixce.bir tedaviydi ve hep geriye gitti 3. Sene daha cok sey ogrendim ve sonuc almaya basladim su an dorduncu seneyi geciyorum su an sac problemim kalmdi . tedavileri uygulamam gunde bes dakkami almiyor . dort sene oncesine gittim diyordum . dun dort sene onceki sacima baktim fotoda dort degil 6 sene oncesine gitmisim . sac isinde olayi cozersen is biter kendinin doktoru olacaksin. Olayi cozersen saclarin hic dokulmez.
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    sevgili forum sakinleri sizlere yaklaşık 45 gündür devam etmekte tedavim hakkında bilgi vermek istiyorum;öncelikle eski tedavimde kulnadığım andracur ve miracle losyonu bıraktım 45 gün önce ve miracle hocamın bir kaç ekleme yaparak revize ettiği cell losyonumu kullanmaya basladım yanında da min dut kullanıyorum. ( düzensiz kullanıyorum ki bağışıklık yapmasın ) hocamın revize ettiği cell losyon hayatım boyunca sadece ilk minox kullandığım zaman duran saç dökülmemi 5.günde kesti ve inanın ben bile şaşırdım böyle bir agresif dökülmeyi bu kadar kısa bir sürede kestiği için.sizlerin huzurunda bir kez daha tesekkürlerimi sunuyorum levent abime... saç çıkış konusuna gelicek olursak ağır ama sağlam bir şekilde ilerliyor gibi geliyor bana inşallah yanılmam,yakın zamanda fotoğraf ekleyeceğim...

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar 15 gün önce mevcut tedavim de dökülme yaşamaya başladım ve bugün itibari cell losyonun yanında ru ve saf minoxidili elseve de çözüp kullanmaya başladım.oral olarak da bir gün proscar bir gün dutasteride kullanıcam.inşallah dökülmeyi durdurmayı başarabilirim.tavsiyerinizi beklerim..

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234