Sayfa 56/56 İlkİlk ... 646545556
559 sonuçtan 551 ile 559 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ayxan0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende neredeyse norwood 1 olmak üzre yaş 27 , dutas her gun 1 ay kullansam sonra haftada 3 e düşürsem, + vitaminler, etki göre bilirmiyim? medobiocomleks e kullanışım var, onun içeriğinde sawpoo vardı. Cinsel bakımdan beni çok gaza getirmişdi dht blokladığı için, Avodart öyle yaparmı
    Norwood 1 gibiyim diyip de dutas falan kullanma sakın. Medobiocpmplexin içindeki saw palmetto miktarından yanetki görecek kadar hassassa bünyen, ki medo bir multivitaöin ürünüdür,, dutas kadına çevirebilir seni. 1,5 yıldır medo kullanıyorum aralıksız hiç aklımın ucundam bile geçmedi yan etki. Dutas çok tehlikeli bir ilaçtır.

Tabi denemesi bedava.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Norwood 1 gibiyim diyip de dutas falan kullanma sakın. Medobiocpmplexin içindeki saw palmetto miktarından yanetki görecek kadar hassassa bünyen, ki medo bir multivitaöin ürünüdür,, dutas kadına çevirebilir seni. 1,5 yıldır medo kullanıyorum aralıksız hiç aklımın ucundam bile geçmedi yan etki. Dutas çok tehlikeli bir ilaçtır.

Tabi denemesi bedava.
    dutas tehlikeli anliyorum. Medobio e, bana yetmiyor adet ve fiyat acisindan

Medo dan nasıl bir etki aldınız?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medo dan nasıl bir etki aldınız?
    Ben düzeyde dökülmesi olan birisi için medo vb vitamin destekleri maks binde 1 katkı yapar. Varsa vitamin eksikliğiniz ondankaynaklı dökülmenizi azaltır. Ben medo yu hep destek amaçlı kullandıpım, ana tedavi olarak başka ürünler kullandığım için, dökülmedeki azalma vsyi buna bağlamam açıkcası.

kardesim yan etki sawpoo neqativ değil pozitiv yani. Cinsel istekde azalma yok, cinsel istek fazla oldu, + libideo falan hic bir problem olmadi, sac yaglanmam olmadi. Ama biraktiktan sonra yine sac yaglanma oldu.

Yeni Üye
    Miracle hocam dediğiniz sey ne oluyor 25 yasında bayanım polikistik overım var resmen kel kaldım çok çaresizim durmuyor dökülme evden dışarı cıkamaz oldum Diane 35 kullanıyorum yanına ne ekleyebilirim yardım ederseniz çok mutlu olurum

Sen yalnış anladın beni yani, medo cinsel isteği artırdı)))))

Merhaba arkadaşlar forumda acmis oldugum konular var merak edenler ordan bakabilirler ben tekrardan min-dut ve oral dutasteride basliyorum min dutu 3 aydir kullaniyorum sari tuyler cikti gibi ama belli belirsiz belkide hep oyleydi cansizlasmis saclar bilemiyorum etkisi okadar az suan Askerdeyim prozac 20 mg kullanmayi düşünüyorum bu iki hapin bir biriyle etkilesimi var mi bilgisi olanlar yardim edebilir mi suan kelim norwood 5-6 skalasindayim ve bu durum canimi sıkıyor iyice kellik sakalari felan moralimi bozuyor bide komtanlar yapinca biseyde diyemiyorsunuz bakalim cikarmi cikmaz mi bilmiyorum ama artik sacimin olmasini istiyorum mesele kadinlar degil sadece kadinlar olmasa bile insanin özgüvenini cok düşürüyor benim durumumda dahada kotu çünkü bilenler bilir anksiyete(asiri kaygi)var bende sacim dokulmeden oncede vardi artik cok zorlamaya basladi
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

Avodart bu resimde gozuken sari tuylere etki eder mi
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

Sayfa 56/56 İlkİlk ... 646545556