Sayfa 56/56 İlkİlk ... 646545556
555 sonuçtan 551 ile 555 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ayxan0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende neredeyse norwood 1 olmak üzre yaş 27 , dutas her gun 1 ay kullansam sonra haftada 3 e düşürsem, + vitaminler, etki göre bilirmiyim? medobiocomleks e kullanışım var, onun içeriğinde sawpoo vardı. Cinsel bakımdan beni çok gaza getirmişdi dht blokladığı için, Avodart öyle yaparmı
    Norwood 1 gibiyim diyip de dutas falan kullanma sakın. Medobiocpmplexin içindeki saw palmetto miktarından yanetki görecek kadar hassassa bünyen, ki medo bir multivitaöin ürünüdür,, dutas kadına çevirebilir seni. 1,5 yıldır medo kullanıyorum aralıksız hiç aklımın ucundam bile geçmedi yan etki. Dutas çok tehlikeli bir ilaçtır.

Tabi denemesi bedava.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Norwood 1 gibiyim diyip de dutas falan kullanma sakın. Medobiocpmplexin içindeki saw palmetto miktarından yanetki görecek kadar hassassa bünyen, ki medo bir multivitaöin ürünüdür,, dutas kadına çevirebilir seni. 1,5 yıldır medo kullanıyorum aralıksız hiç aklımın ucundam bile geçmedi yan etki. Dutas çok tehlikeli bir ilaçtır.

Tabi denemesi bedava.
    dutas tehlikeli anliyorum. Medobio e, bana yetmiyor adet ve fiyat acisindan

Medo dan nasıl bir etki aldınız?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medo dan nasıl bir etki aldınız?
    Ben düzeyde dökülmesi olan birisi için medo vb vitamin destekleri maks binde 1 katkı yapar. Varsa vitamin eksikliğiniz ondankaynaklı dökülmenizi azaltır. Ben medo yu hep destek amaçlı kullandıpım, ana tedavi olarak başka ürünler kullandığım için, dökülmedeki azalma vsyi buna bağlamam açıkcası.

kardesim yan etki sawpoo neqativ değil pozitiv yani. Cinsel istekde azalma yok, cinsel istek fazla oldu, + libideo falan hic bir problem olmadi, sac yaglanmam olmadi. Ama biraktiktan sonra yine sac yaglanma oldu.

Sayfa 56/56 İlkİlk ... 646545556