Sayfa 53/56 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon
559 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Dutasterid Avodart Kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullandığım dönemde çok iyi gelmişti. Zaten dutasin emildigini ilk 2 haftada anlıyorsun testoyu fena arttırıyor
    Neden bıraktınız ?

Minox dayanılmaz bı kaşıntı yapınca bırakmak zorunda kaldım. Dutas da biraz menide sıvılaşma falan yapmıştı o yüzden

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min+dut Lokal fayda alan varmi acaba bilgi verebilirmi bende baslamayi düşünüyorum
    1 aydan az bir süre oldu fakat kafam sarı tüylerle doldu. Tabi saç gelişimini sağlayacak destekler de kullanıyorum. Bence tedaviyi sadece topikal yürütmek doğru değil. Saçları zayıflatan etkeni yok ederken bir yandan da güçlendirecek şeyleri tüketmemiz şart.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, ben topikal Min-Dut + Miracle losyon kullanıyorum ve saçlarım hiç dökülmüyor. Bu konuya yorum yazanların oral Dut kullandıkları halde saçları dökülmeye devam ettiğini yazmışlar. Ben mi şanslıyım acaba? Ayrıca Vertex yavaşça kapanmaya başladı.

Sizce bana etki eden hangisidir Dut, spiro yoksa siproteron asetat mi? Bunu nasıl öğrenebilirim acaba?
    Topikal de bile iyi etki alıyorsam, oral kullanımda bundan daha mı iyi sonuç alırım?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben topikal Min-Dut + Miracle losyon kullanıyorum ve saçlarım hiç dökülmüyor. Bu konuya yorum yazanların oral Dut kullandıkları halde saçları dökülmeye devam ettiğini yazmışlar. Ben mi şanslıyım acaba? Ayrıca Vertex yavaşça kapanmaya başladı.

Sizce bana etki eden hangisidir Dut, spiro yoksa siproteron asetat mi? Bunu nasıl öğrenebilirim acaba?
    Topikal de bile iyi etki alıyorsam, oral kullanımda bundan daha mı iyi sonuç alırım?
    Söyleyeceklerim kimseyi bağlamaz arkadaşalr ama yukarda sayılan etkenlerin hespisin yeterli zaman tanıyarak kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki en fazla verim aldığım etken saf spiro, 5-6 aydır tedavimde sadece saf spiro var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Avodart tropikal oraldan daha verimli üçayda bir steril enjeksion 10ml hap enjekte olmaz geberme ihtimaliniz yüksek saf ampul form bulun sayfamda çalışma mevcut
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Arkadaşlar benim anlamadığım bir nokta var avrupada ve yurt dışında 5-10 yıl oral avodart kullanan onlarca kişi var belki de görmediğimiz binlerce kişi. Onlar neden bu tip sorunlar yaşamıyor bu kadar korkmuyor da biz korkuyoruz ? Misal dut kullanan ikizleri hepiniz biliyorsunuzdur 5 yıl dutasterid kullanmış. Bizde neden sürekliliği yok ? Herkes sürekli korku salıyor bu ilaçlara youtube da da birçok kişi var gayet iyi verim almışlar normal şekilde de hayatlarına devam ediyorlar ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim anlamadığım bir nokta var avrupada ve yurt dışında 5-10 yıl oral avodart kullanan onlarca kişi var belki de görmediğimiz binlerce kişi. Onlar neden bu tip sorunlar yaşamıyor bu kadar korkmuyor da biz korkuyoruz ? Misal dut kullanan ikizleri hepiniz biliyorsunuzdur 5 yıl dutasterid kullanmış. Bizde neden sürekliliği yok ? Herkes sürekli korku salıyor bu ilaçlara youtube da da birçok kişi var gayet iyi verim almışlar normal şekilde de hayatlarına devam ediyorlar ?
    Link verirseniz daha sağlıklı ve doğru yorum yapılır hocam,bu tür ilaçları oral yolla alıp erkekliğini yitiren bir şahsın videosu paylaşılmıştı mesela bu forumda insanlar çekinmekte haklı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min+dut Lokal fayda alan varmi acaba bilgi verebilirmi bende baslamayi düşünüyorum
    Ben min+dutun faydasını kesinlikle gördüm fakat sabahları 5.45'te uyandığım için son zamanlarda yataktan kalkmak işkence haline geldi ve aşırı baş ağrısı ile uyandığım için sadece minoxa döndüm.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Üye
    Yer
    sivas
    Arkadaşlar dutasterid bu saça iyi gelir miResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20170827_115104.jpg
Görüntüleme: 524
Büyüklüğü:  164.4 KB (Kilobyte)
ID:	4363

Sayfa 53/56 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon