Sayfa 9/49 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
483 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Banned
    dutas kullanıorum yaklaşık 1 aydır cinsel isteğim dahada arttı.henüz bir yan etkide görmedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    cevaplar için çok teşekkür ederim. bilgili arkadaşlarda fikir beyan ederse gerçekten ışık tutmuş olacaklar bu konuda. eğer bu yan etkiler 2 ayda geçiyor.. gibi bir durum varsa devam etmek istiyorum ama bilgi sahibi olmadığımdan buraya yazdım...

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevaplar için çok teşekkür ederim. bilgili arkadaşlarda fikir beyan ederse gerçekten ışık tutmuş olacaklar bu konuda. eğer bu yan etkiler 2 ayda geçiyor.. gibi bir durum varsa devam etmek istiyorum ama bilgi sahibi olmadığımdan buraya yazdım...
    Ben 3.aya girmek üzereyim günde 1.25 mg alıyorum. ilk başlarda belde ve kalçanın bi kısmında ağrı yapıyodu bayadır hiç bir ağrı olmuyor. Başkada yan etki görmedim. Gariptir ki miracle losyon cinsel yan etki yapmıştı bende.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi hiç yan etki görmedim ben. geçer mi kalır mı bilmiyorum. yani tam anlamıyla hiç yan etki görmedim. sıfır. etki de yok. harbiden leblebi yutuyorum sanki. velhasıl, yan etki görenler daha net şeyler söyler muhtemelen.

ben anlamadım arkadaşlar proscarı bölmeden yutmak ve diane ile aldactonu ağızdan alanlar mı var ?

bu arada merhaba aranıza yeni katıldım proscarı biraz önce aldım bölmeye çalıştım ama parça parça oldu. gelecek ay bölmeden hergün bir tane alıcam. miracle losyonumu da hazırladım. acaba üstüne bir de ağızdan mı yutsam diane yi bilemedim bir deneyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kelvemutsuzhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada merhaba aranıza yeni katıldım proscarı biraz önce aldım bölmeye çalıştım ama parça parça oldu. gelecek ay bölmeden hergün bir tane alıcam. miracle losyonumu da hazırladım. acaba üstüne bir de ağızdan mı yutsam diane yi bilemedim bir deneyim.
    dişinizle kırın hocam. uzun bi tarafı var proscar hapın. oradan çeyrek parça, sonra kalan parçayı bi taraftan üçte birini, sonra kalanın yarısını. 5mg etken madde almanıza gerek yok. diane'yi ağızdan yutmadan önce ne amaçla nasıl kullanıldığına ve yan etkilerine bakın derim.

peki bir şey daha sorcam ben bu minoxidili her ay alamam garnie ya da loreal toniğin içine avodartları atsam nasıl olur acaba hani miracle losyondaki toniklerin içine

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finas benim saçları 4sene korudu
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelvemutsuzhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 mg finasterid almak gerçekten gereksiz ve yanetki riskini yükseltiyor. Hatta bir yerde okumuştum ilacın 1 mg ile 0,75 mg bile aynı etkiye sahip neredeyse. O yüzden siz bölün beşe. Gün gün proscarı parçalayın. İyi bir kapta saklayın.

http://www.sacimindoktoru.com/finast...e-saklama.html

Sayfa 9/49 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Members who have read this thread: 9