Sayfa 48/49 İlkİlk ... 3846474849 SonSon
483 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolun hocam kurtulmuşsunuz geçmiş olsun
    Hocam mesaj kutunuzu boşaltabilirmisiniz rica etsem

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 in ortalarında başladım arada gelip yazıyorum merak edenleri bilgilendirmek için saç dökülmesi derdim kalmadığı için pek foruma girmiyorum saçlarım kafamda duruyor belki yüzde 2 3 ü azalmıştır yaşım 33 kardeşim 20 yaşında ve saçların yarısı uçtu bile ailem hep kel ben kurtardım Allah da sizi kurtarsın yan etki olarak sabah ereksiyonu azlığı ve hafif unutkanlık yaptı ama işim gereği gece de çalışıyorum gece uykusu uyumamak insanı çok etkiliyor birazda buna bağlıyorum
    Evet birçok kişide malesef bu oluyor. Tatmin edici sonuçlar alınca foruma girmiyoruz. Aslında bu foruma da yaptığımız vefasızlık. Kendime de öz eleştirim var bu konuda...
    Tedavim:
    *2013 yılından bu yana finas(oral)
    *2013-2014 yılları arasında dutas+finas(oral)
    *Düzensiz aralıklar ile minox
    *Haftada 1 scalp masajı
    *Diyet
    *Üzerinde yıllardır çalıştığım topikal karışımım(Final)

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet birçok kişide malesef bu oluyor. Tatmin edici sonuçlar alınca foruma girmiyoruz. Aslında bu foruma da yaptığımız vefasızlık. Kendime de öz eleştirim var bu konuda...
    Hocam ben başladığımda bu forum yoktu başka vardı o da kapanmış burdaki arkadaşlar bilgilensin diye giriyorum bazen

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı roronoaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasterid kullanmaya başladigim ikinci ayi doldurdum ve gözlemlerimi paylaşmak istiyorum. Saç dökülmemde azalma oldugunu düşünüyorum hatta ilk ay sonunda kısa bir süre nerdeyse dökülme sıfırlandı gibi oldu.saçlarım son iki senedir ölü gibiydi resmen hayat buldu diyebilirim.ikinci ayin son haftalarinda tekrar dökulmede artis var buda hormonal dalgalanmadan kaynakli sanirsam. Saç harici etkilerine gelecek olursam cinsellik düşünme ve cinsel istekte azalma var aslinda bu benim icin iyi birsey diyebilirim çünkü cinsel istegim normalden fazlaydi biraz olsun dizginlendi. Vücut kıllarinda akil almaz bir artiş ve kalinlasma farkettim buda testosteron artışindan kaynakli sanirim. Sivilce çıkmazdı suratimda normalde ve sivilce çikmaya başladi onlar icinde simdilik krem kullaniyorum. Bunlarin dişinda ilginç bir etkiside rüya görmezdim finas kullanmaya baslayali hergün iki üç adet rüyadan rüyaya atliyorum gerçekten garip bir etki.son olarakta sadece dht kaynakli bakmamak lazim dokulmeye ben böyle düsünüyorum pgd2 ninde üzerine düşülmeli bunuda alllerset hapi oral icip kafamdaki kasintinin geçmesinden ve rahatlamasindan anladim simdilik bu kadar
    Rüya konusu +1
    1 aydır 1/4 proscar kullanıyorum, hayatımda hiç görmediğim kadar rüya görüyorum bu süreçte.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tuhaf herkes unuttuğunu söylüyor beyni kötü etkilediği için
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

arkadaşlar selam,finasteride kullananlara bir sorum olacak.öncelikle cildiyeye gittim bu ilacı reçete ettirmek için ve gittiğim doktor bana bu ilacın çok tehlikeli olduğunu saçımı sadece prp ile kurtarabileceğimi söyledi,her hafta prp yaptırmalıymışım ve bunun ücreti 500 tlmiş yav benim her hafta 500 tl verecek kadar çok param olsa saçı kazıtıp takılırım güzel giyindik diye milyoner sandı bizi galiba. sorum şu bu ilacı reçetesiz alabilir miyim? doktor kontrolünde almak istediğim için cildiyeye gittim ama adam benimle dalga geçer gibi bana prpyi anlatmaya başladı ve fiyatlar hakkında bilgilendirdi üstelik 150 liramda bu randevuya gitti

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skins13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,finasteride kullananlara bir sorum olacak.öncelikle cildiyeye gittim bu ilacı reçete ettirmek için ve gittiğim doktor bana bu ilacın çok tehlikeli olduğunu saçımı sadece prp ile kurtarabileceğimi söyledi,her hafta prp yaptırmalıymışım ve bunun ücreti 500 tlmiş yav benim her hafta 500 tl verecek kadar çok param olsa saçı kazıtıp takılırım güzel giyindik diye milyoner sandı bizi galiba. sorum şu bu ilacı reçetesiz alabilir miyim? doktor kontrolünde almak istediğim için cildiyeye gittim ama adam benimle dalga geçer gibi bana prpyi anlatmaya başladı ve fiyatlar hakkında bilgilendirdi üstelik 150 liramda bu randevuya gitti
    haftalık prp yaptıracağını söyleyip 500 lira fiyat çeken adam git 5-10 liralık ilaç kullan demez tabii ki. bence oral fina kullanmamalısın o ayrı konu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Arkadaşlar hepinize merhaba. Benimde finasterid başlayalı 6 yıl civarı oldu.Sivilce sorununu bir türlü çözemedim. Bunun haricinde arkadaşın bahsettiği rüya durumu bendede var. Hergün eksiksiz 3-4 rüyam var 😀Saçlarımda başladığım zamana kıyasla yüzde 5 en fazla yüzde 10luk bir kayıp yaşamışımdır.Kayda değer bir kayıp olarak görmüyorum saçlarım genel anlamda çok sık. Sivilce için önerilerinize açığım. Son olarak hafıza konusunda sorunlarım var o yüzden gün aşırıya düşürdüm ilacı bilgilerinize.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Maximus2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba. Benimde finasterid başlayalı 6 yıl civarı oldu.Sivilce sorununu bir türlü çözemedim. Bunun haricinde arkadaşın bahsettiği rüya durumu bendede var. Hergün eksiksiz 3-4 rüyam var ��Saçlarımda başladığım zamana kıyasla yüzde 5 en fazla yüzde 10luk bir kayıp yaşamışımdır.Kayda değer bir kayıp olarak görmüyorum saçlarım genel anlamda çok sık. Sivilce için önerilerinize açığım. Son olarak hafıza konusunda sorunlarım var o yüzden gün aşırıya düşürdüm ilacı bilgilerinize.
    gün aşırıya düşürmek hormonsal dalgalanmalardan dolayı zararlı olabilirmiş araştırın bence. hafıza için de bi b12 kontrolleri yaptırın derim.
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye
    Arkadaşlar bu ilacı kullanmayın bundan yaklaşık 2.5 sene önce saçlarımı kurtarma hevesiyle foruma katılmıştım ama şuan saçlarımı umursamıyorum. Finasterid mağduruyum testlerim normal ama yan etkiler geçmiyor kullanırken hiç sorunum yoktu bıraktıktan sonra yan etkiler ortaya çıktı. Yani halihazırda kullanıp yan etki görmeyen insanlar görmemesi normal yan etkiler genelde bıraktıktan sonra çıkıyor. Şimdi de pfs'yi nasıl atlatırım diye mücadele ediyorum hayat işte
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Sayfa 48/49 İlkİlk ... 3846474849 SonSon

Members who have read this thread: 10