Sayfa 43/49 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
483 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Yeni Üye
    Arkadaslar bakin duzelmiyorum amerikadakk propeciahelp sitesini de takip ediyorum arastirmalar olacak bilmem ne felan kurtulacaz hepsi gøzumde bos artik yan etki gøruyorsaniz kullanmayin hayatinizi karartmayin daha fazlada konusup tartismak istemiyorum erkekliginiz ønemli degilse buyrun kullanin

Yeni Üye
    Beylerr tam 1 hafta boyunca prpcia 0.25mg kullandım.1 haftadır farkedilebilir birsey yoktu fakat 1.haftanın sonunda çok bariz sertleşme sorunu yaşadım.Devam edersem vücut bunu bir süre sonra tolere eder mi ?Tecrube ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Alıntı Mocker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beylerr tam 1 hafta boyunca prpcia 0.25mg kullandım.1 haftadır farkedilebilir birsey yoktu fakat 1.haftanın sonunda çok bariz sertleşme sorunu yaşadım.Devam edersem vücut bunu bir süre sonra tolere eder mi ?Tecrube ve tavsiyelerinizi bekliyorum
    Geri dönüşsüz olarak bu ve benzer problem yaşayan çok oldu ve olacakta bence yol yakınken devam etme topikal ru vb kullanabilirsin antiamdrojen kullanacaksanız onlarda kalıcı yanetki olmadı görmedim araştırmalarımda da.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Ben aganin yanında esansiyel tremor üzerindeki araştırmaları da takip ediyorum. Malesef önüme her zaman 5 ar enziminin nörolojik faaliyetlerde çok önemli olduğu sonucu çıkıyor. Ailenizde veya sizde bu yönde bir hastalık hikayesi varsa finasteride çok tehlikeli sularda yüzmek anlamına geliyor, uzun kullanimlarda. Saç dökülmesindeki başarısına güvenim tam ama malesef başka çözümlere yönelmem lazım artık.

Yeni Üye
    merhabalar. lütfen biri yardım etsin etrafımda sorabileceğim kimse yok. 21 yaşındayım saçım son 1 senede çok seyreldi her şeyi göze aldım artık. proscar alıp 1/5 kullanıcam bugün. başka tavsiyesi olan varsa çok mutlu olurum kullanma diyenler veya başka bir şey yap diyenler olursa çok sevinirim.

Finasteride bulaşma kardeşim sakın.Git setipiprant kullan cell kullan kafein kullan maddi durumun iyi değilse al bunlardan birini düşük dozda kullan

Yeni Üye
    proscarı 3 4 ay kullanıp fayda göremezsem bırakmanın ne zararı olabilir ki anlamıyorum. bu kadar zararlı bir ilaç olsaydı bu kadar rahat ulaşım sağlanmazdı. yan etkilerinin 3 4 ayda kalıcı etkiye sahip olacağını zannetmiyorum. denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum açıkçası. son bir senede çok fazla seyrelme oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saf spiro kullanın

Yeni Üye
    Proscar kullandıktan birkaç saat sonra alkol alınmasında bir sakınca var mıdır?

Uzun zaman oldu buraya ugramayali neredeyse proscar kullananani cinayetle suclayacak millet ve neredeyse proscar kullanana vebali gozuyle bakilacak. Ben kullandim 4-5 ay yan etki falan yasamadim.ustunden 1 yil gececek 1 yildir da kullanmiyorum kullandigim donemlerde az da olsa sacta kalite artisi vardi ve dokulme durumu sanki sifirlanmis gibiydi ama sac cikardigi soylenemez topical olmadan pek bir anlami yok olan saci korur ama sac cikaramaz.
    Kullandigim donemde ve kullandiktan sonra bircok kan hormon testi yaptirdim bir zarari olmadi beynime de birsey olmadi masallahi var hala zehir gibi
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

Sayfa 43/49 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon

Members who have read this thread: 9