Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç kalitesini artırmak için hangi tablet iyi olur?

Yeni Üye

Question Saç kalitesini artırmak için hangi tablet iyi olur?

Saç kalitesini artırmak ,saçları dökülmeye karşı korumak için en uygun tabletler hangileridir?

Bende bu konuda araştırma yapıyorum, eski konularda solgar biotin tavsiye etmişler. Ustalar gelsin bi bakalım hele )

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba
    1.biotin.ben 15 gündür günlük 10mg biotin vitaminini kullanıyorum .saçlarda kalite artışı ve kalınlaşma olduğunu farkettim .günlük 10mg alırsanız farkı göreceksiniz ben günlük 5 mg 2 ay kullandım pek sonuç farkedemimiştim

2. hint yağı.pge2 yi arttırdığı araştırmalar mevcut. bayanlar kaş,saç kalınlaştırmak için kullanılıyor.düzenli kullanımda saçlarda kalite artışı sağlayabilirsiniz.

3. saçlarda anti androjen bir losyon kullanmak saçlarda kalite artışı sağlar.saç köklerimiz androjen hormonlarından ne kadar kurtulursa saçlar da o kadar sağlıklı olur.

4. saç büyümesini uyarıcı bir losyon saçlarda kalite artışı sağlar .minoxil ve miraclenin losyonunda da tahminim saç köklerini uyarıcı etken maddeler var .
    kolay gelsin

Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    1.biotin.ben 15 gündür günlük 10mg biotin vitaminini kullanıyorum .saçlarda kalite artışı ve kalınlaşma olduğunu farkettim .günlük 10mg alırsanız farkı göreceksiniz ben günlük 5 mg 2 ay kullandım pek sonuç farkedemimiştim

2. hint yağı.pge2 yi arttırdığı araştırmalar mevcut. bayanlar kaş,saç kalınlaştırmak için kullanılıyor.düzenli kullanımda saçlarda kalite artışı sağlayabilirsiniz.

3. saçlarda anti androjen bir losyon kullanmak saçlarda kalite artışı sağlar.saç köklerimiz androjen hormonlarından ne kadar kurtulursa saçlar da o kadar sağlıklı olur.

4. saç büyümesini uyarıcı bir losyon saçlarda kalite artışı sağlar .minoxil ve miraclenin losyonunda da tahminim saç köklerini uyarıcı etken maddeler var .
    kolay gelsin

Hint yağını nasıl uyguluya biliriz saça hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 mg biotin zararlı değilmi acaba

Moderatör
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 mg biotin zararlı değilmi acaba
    idrar yoluyla fazlası atılıyor.ben gecen sene 10 mg hp biotin 4-5 ay kullandım.saç kalınlığı artıp uzama süresi cok kısalmıştı.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bümyamin vucut killarin da kalinlasti mi peki o zaman?

Moderatör
    evet kaşlarım özellikle belirgin kalınlaştı.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kol veya vucuttakiler ? Kıllı bi adam degilsen cok etkilememiştir gerçi

Moderatör
    oralara aşırı odaklanmadım.aynen dedıgın gıbı aşırı kıl yok bende bi miktar gögüste cıktı omuzlarda yok.şu ara dikkat ettiğim konu bütün kıllarım dökülüyor.Ayak kıllarım kaşlarım kulak üstü.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 1/2 12 SonSon