Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
156 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Diyetle Tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumcu hocam bu dışarda satılan kefirler sizce işe yaramaz mı ? Olmadı bizde evde yapmaya çalışalım kefir resmen hayat enerjisi gibi geldi bana.Bide duymusunuzdur belki cindida için diyetle beraber kefir ile synthol amd diye bir kapsülden bahsediyorlar. Syntol amd ile bir fikriniz var mı ? Amazonda herkes cok iyi yorum yazmış hakkında. Hairlosshelp de kefir artı synthol amd en etkili silah olduğunu paylaşanlar olmuş.Ben bugün kefir ve kemik suyu ile açılışı yaptım . Şeker kullanmıyorum şuanki hedefi şekere dönüşen her şeyi hayattan çıkarmak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    candidadan kurtulmak için elma sirkesi ev yapımı .hindistan cevizi yağı ve sarımsak .soğan çok etkili

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    candidadan kurtulmak için elma sirkesi ev yapımı .hindistan cevizi yağı ve sarımsak .soğan çok etkili
    Aynen hocam onları da gördüm temin edeceğim , Hindistan c yağı ve elma sirkesini .

Yağlanma ve kaşıntı ne durumda acaba?

Kefir konusunda Bursa'da radoha var ben bu markayı kullanıyorum biraz Pahalı( inek Sütünden olanı 6.50 keçi sütünden olan 9.50 1 lt) ama gayet kaliteli. Ara Sırada üniversitenin ziraat Fakültesi'nden aldığım maya ile mayalıyorum kefirimi.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağlanma ve kaşıntı ne durumda acaba?
    Kaşıntı tamamen geçti diyemem ara ara hatırlatıyor ama eskiye nazaran iyi. Yağlanma devam ediyor. Ancak saçlarım kesinlikle yumuşadı nizoralin etkisi var mıdır bilmiyorum.

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumcu hocam bu dışarda satılan kefirler sizce işe yaramaz mı ? Olmadı bizde evde yapmaya çalışalım kefir resmen hayat enerjisi gibi geldi bana.Bide duymusunuzdur belki cindida için diyetle beraber kefir ile synthol amd diye bir kapsülden bahsediyorlar. Syntol amd ile bir fikriniz var mı ? Amazonda herkes cok iyi yorum yazmış hakkında. Hairlosshelp de kefir artı synthol amd en etkili silah olduğunu paylaşanlar olmuş.Ben bugün kefir ve kemik suyu ile açılışı yaptım . Şeker kullanmıyorum şuanki hedefi şekere dönüşen her şeyi hayattan çıkarmak.
    Syntol amd ilk defa senden duydum şimdi araştırdığım kadarıyla probiyotik takviye. Bunları Türkiye'de bulamayız. Yoksa yurt dışından getirtmek istediğim vitamin kompleks bir ürün vardı Türkiyede'ki adi mallara kaldık. Velhasıl probiyotik olarak alternatifimiz var. İlla suplament olarak kullanmaya gerek yok bence.

Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kefir konusunda Bursa'da radoha var ben bu markayı kullanıyorum biraz Pahalı( inek Sütünden olanı 6.50 keçi sütünden olan 9.50 1 lt) ama gayet kaliteli. Ara Sırada üniversitenin ziraat Fakültesi'nden aldığım maya ile mayalıyorum kefirimi.
    Fiyatıyla başa çıkamam nrpncrs. Benim mayayı alıp evde yapmam lazım. Tadını da seviyorum en az yarım litre tüketirim günlük.

Doğru evde mayalanman eğer Dediğin miktar tüketeceksen daha mantıklı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Syntol amd ilk defa senden duydum şimdi araştırdığım kadarıyla probiyotik takviye. Bunları Türkiye'de bulamayız. Yoksa yurt dışından getirtmek istediğim vitamin kompleks bir ürün vardı Türkiyede'ki adi mallara kaldık. Velhasıl probiyotik olarak alternatifimiz var. İlla suplament olarak kullanmaya gerek yok bence.

Synthol'e bulaşmayın.saçları kurtarayım derken vücut yamulur.aman.

Sayfa 9/16 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon