Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: reflex hyperandrogenicity

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne nalet bişeymiş arkadaş bu RH, 1 ayda kalan saçlarımın yarısını daha aldı götürdü. Yok mu bu Rh'ın bir çaresi ? ,nane çayı biraz olsun işe yaradı dökülmem bugün hissedilir derecede azaldı.
    Finasteridi bırakmayada korkuyorum açıkçası. Kaç yıldır içiyorum bu ilacı. Öyle bırakıp gidemezsin beni diyip cinnet geçirirse hormonlar.
    PRP için fiyat aldım 3 seans 1500 peşin 1200 istiyor bi doktor. Faydalı birşey mi bu prp.? ekşisözlükte bikaç yorum var prp ile ilgili onlarda olumsuz paran varsa yaptır yoksa değmez minvalinde. 1200 liraya 25 gr Ru alınır be. hergün 100mg kullansam 250gün yapar. eminim prp'den daha çok iş görür.

En çok bu RH ile giden saçlar geri gelir mi bunu merak ediyorum. Sizce ?
    Hayıt tohumunu denediniz mi? Testoyu dusurmede etkili deniyor.bakalım aktardan alıp denicem.proscarı bırakınca saçlar geri geliyor,diğer saçlar cansızlasıyor başladığın yere geri dönüyorsun bende durum öyle oldu.sızdekı rh ne şekilde? Döngü gibimi? Bende bir inip çıkıyor sürekli
    Tedavim;

Alıntı scofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayıt tohumunu denediniz mi? Testoyu dusurmede etkili deniyor.bakalım aktardan alıp denicem.proscarı bırakınca saçlar geri geliyor,diğer saçlar cansızlasıyor başladığın yere geri dönüyorsun bende durum öyle oldu.sızdekı rh ne şekilde? Döngü gibimi? Bende bir inip çıkıyor sürekli
    Bu konuyu açtığımda yani aralık ayı döneminde bu kadar şiddetli bi dökülme olmuştu. 3-4 ay lipogaine , 3-4 ay cellagance ve Ru ile dizginlemiştim ama saç miktarında artış bi kenarda dursun, dökülme hiç sıfır olmadı. Çıkanın düşenden fazla olması önemli olan biliyorum ama görüntü olarak geriye gittim. Bu esnada finasteridi hiç bırakmadım (1.25mg) arada bir dönem dutasterid aldığımda oldu.
    Siz proscarı bıraktınız mı. Ne kadar süredir içiyordunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben ilk kullanmaya 5 yıl önce başlamıştım ,en uzun 2 sene kullandım.aralıklı olarak bıraktım.bıraktığımda testo tekrar yükselişe geçip saçlar dmkülmeye başladı zamanla duruldu.dökülme normal seyrinde kaldığı yerden devam etti.dutasteridi 3 tane kullanabilimiştim.testoyu epey fazla arttrmıştı bıraktım.
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu açtığımda yani aralık ayı döneminde bu kadar şiddetli bi dökülme olmuştu. 3-4 ay lipogaine , 3-4 ay cellagance ve Ru ile dizginlemiştim ama saç miktarında artış bi kenarda dursun, dökülme hiç sıfır olmadı. Çıkanın düşenden fazla olması önemli olan biliyorum ama görüntü olarak geriye gittim. Bu esnada finasteridi hiç bırakmadım (1.25mg) arada bir dönem dutasterid aldığımda oldu.
    Siz proscarı bıraktınız mı. Ne kadar süredir içiyordunuz.
    ben ilk kullanmaya 5 yıl önce başlamıştım ,en uzun 2 sene kullandım.aralıklı olarak bıraktım.bıraktığımda testo tekrar yükselişe geçip saçlar dmkülmeye başladı zamanla duruldu.dökülme normal seyrinde kaldığı yerden devam etti.dutasteridi 3 tane kullanabilimiştim.testoyu epey fazla arttrmıştı bıraktım.
    Tedavim;

Yeni Üye
    Arkadaşlar mesela dutu 1 ay kullanıp 15 gün ata versek nasıl olur sizce

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345