35 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscar i biraktim asiri cinsel istek ve libido artisi

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yani çorbaya çok olmayacak şekilde sirke ilave et. Dutasteridi kullanma istersen.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet muzdarip kardesim kabak cekirdegi yagini duydum hatta siparis verdim yarin alirim buyuk bi ihtimal . fakat duasteride ile birlikte kullanmam asiri bi yannetki olustururmu acaba cunku duasterid cok etkili bi ilac kullanan arkadaslarim var.saclarindan anlasiliyor etkisi .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet muzdarip kardesim kabak cekirdegi yagini duydum hatta siparis verdim yarin alirim buyuk bi ihtimal . fakat duasteride ile birlikte kullanmam asiri bi yannetki olustururmu acaba cunku duasterid cok etkili bi ilac kullanan arkadaslarim var.saclarindan anlasiliyor etkisi .
    Valla ben psikopatim biraz sabah proscar aksam androcur iciyorum ayrıca ufak bi kaseye kabak çekirdeği siyah kuru üzüm yanında da Yeşilçay iciyorum her akşam. Hiç bir ilacı bırakmadım bi kaç ay daha bırakmaya niyetim yok. Ama dutas tek başına etki etmiyorsa bu doğal dht blockerlari da ekle öyle bi dene istersen. Ben siyah kuru üzümün çok faydası olduğunu düşünüyorum neden bilmiyorum