5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Resul yaman saç ekimi

progresiwe
    Guest

Resul yaman saç ekimi

Merhaba arkadaşlar resul yamana saç ektirdim 1.5 sene oluyor yaşım 30 bende burdakıler gibi denemediğim ürün kalmadı finasteridler minoxlar procapiller bunların içinde en iyi minox ve finasteride ti ve ikiside yan etki yaptı finasteride jinekomasti yapmaya basladı minoxta aşırı kıllanma yaptı,minox la acayip sonuç aldım aşırı saç çıkışı sağladı fakat sonunda bırakmak zorunda kaldım yoksa kurt adama dönücektim,ve sonunda saç ektirdim yanlara şakak kısmına ve tepeme toplamda 1800 greft idare ediyorum diğer kalan saçlarımıda korumak için xpecia kullanıyorum işe yarıyor mu derseniz yarıyor en azından saçlarım dökülmüyor fakat giderek cansızlasmaya basladılar ve bu siteyi buldum miracle losyona baslıcam yakında,Resul Yamanın saç ekimindende çok memnunum

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sana tek söylüceğim finas kullanman zaten yas 30a gelmis suan kafanda olanlar muhtemelen direnclidir sen finas kullanırsan dokülmezler ama yan etki cok oldu diyosan miraclede iyi alternatif olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı progresiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar resul yamana saç ektirdim 1.5 sene oluyor yaşım 30 bende burdakıler gibi denemediğim ürün kalmadı finasteridler minoxlar procapiller bunların içinde en iyi minox ve finasteride ti ve ikiside yan etki yaptı finasteride jinekomasti yapmaya basladı minoxta aşırı kıllanma yaptı,minox la acayip sonuç aldım aşırı saç çıkışı sağladı fakat sonunda bırakmak zorunda kaldım yoksa kurt adama dönücektim,ve sonunda saç ektirdim yanlara şakak kısmına ve tepeme toplamda 1800 greft idare ediyorum diğer kalan saçlarımıda korumak için xpecia kullanıyorum işe yarıyor mu derseniz yarıyor en azından saçlarım dökülmüyor fakat giderek cansızlasmaya basladılar ve bu siteyi buldum miracle losyona baslıcam yakında,Resul Yamanın saç ekimindende çok memnunum
    Resul hocanın ekimlerini takip ediyorum bende, sizin öncesi sonrası fotolarınız var mı ? Birde Resul hoca mevcut saçı korumak için telkinde bulunmadı mı ?

progresiwe
    Guest
    inanın resul hocanın veya diğer doktorların şu sitedeki insanlar kadar bilgisi yoktur var olan saçı korumak için,öncesi sonrası fotolarım yok yani resim paylaşmak istemiyorum burdan özele face mi yazıyorum ordan bakabılırsınız

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Geçmiş olsun da. Nerede resimlerin? Tavsiye için mi konu açtınız, anlayamadım?

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.