Sayfa 1/6 123 ... SonSon
57 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dermaroller tavsiye ?

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dermaroller tavsiye ?

Arkadaşlar Dermaroller almayı düşünüyorum nerden alabilirim kaç iğneli olmalı nasıl olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum ?

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Dermaroller almayı düşünüyorum nerden alabilirim kaç iğneli olmalı nasıl olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum ?
    Ben titanyum 540 iğne sanırım 1.5 yada 2 mm kullanıyorum

Moderatör
    0.5-1mm arası olacak 192 veya 540 iğne biraz size kalmıs saça dolanabilir uzunsa alım seçenekleri ebay ve türk alım satım siteleri burda 60lira civarı ebayde 10dolar fakat ebayden gelmesi 2-3 hafta falan benim hala kargoda 3hafta oldu beklerim diyorsanız kargoyu ücretsiz gönderen çok feedback olumlu yanıt almıs bir üyeden sipatiş edebilirsiniz ebayde elim ağır diyorsan 1mm önermem

Moderatör
    Ve titanyum olması önemli paslanacak bir şey derinizin altına girsin istemezsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu mereti internetten almaya mecburuz galiba, koca şehirde sormadığım medikalci kalmadı çoğu adını bile bilmiyor.gittigidiyor sitesinde baya dermaroller mevcut ben oradan almayı düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nedir nereden alayım ?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mereti internetten almaya mecburuz galiba, koca şehirde sormadığım medikalci kalmadı çoğu adını bile bilmiyor.gittigidiyor sitesinde baya dermaroller mevcut ben oradan almayı düşünüyorum sizin tavsiyeleriniz nedir nereden alayım ?
    gittigidiyor titanyum 540 iğneli aldım iyi gayet

Moderatör
    Aslinda dermapen de dusunebilirsiniz uzunluğu ayarlanabiliyor falan güzel gibi

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    540 iğneli ve titanium olmasını istiyorum bide 0.5 ile 1.00 mm arası bence daha iyi olur gibi geliyor bana ..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve titanyum olması önemli paslanacak bir şey derinizin altına girsin istemezsiniz
    Diğerleri paslanmaz çelikten yapılıyor fakat vücudun alerji yapmaması için titanyum daha iyidir, ayrıca daha dayanıklıdır.Protezleri falan da titanyumdan yaparlar.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Pergusa.com dan aldım. 200 igneli titanyum.yeni çıkan gold serisi var.ne oldugunu bana tam aciklayamadiklari ozel bir alasimla kaplı. 55 tl ye aldım. Kullanıcı yorumlarinda 540 ve daha uzeri ignelilerin igne arası mesafesi kisa olduğu için saçlı deride uygulamanın zorluklarindan bahsediliyordu.sac icin 192 ya da 200 daha uygun gibi geldi bana.miracle 540 kullaniyormus gerçi. Deriye tam temas saça dolanma gibi zorluklar oldu mu acaba? Bu arada benimki 1 mm.yaninda dezenfektan hediyesi var kargo ücretsiz
    Konu teacher tarafından (22.08.2014 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon