Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
54 sonuçtan 51 ile 54 arası

Konu: Min-Dut + Miracle Losyon Gelişme Raporu!

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    6 ay sadece Min-Dut losyonu kullandım (10 adet dutas) ama neredeyse hiç bir faydasını göremedim. Demek ki bana fayda eden Min-Dut losyonu değil.

Kalan ikisinden hangisini denesem, Diane yada Spiro? Sizce şansımı hangisinde denesem bu ikisinde?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay sadece Min-Dut losyonu kullandım (10 adet dutas) ama neredeyse hiç bir faydasını göremedim. Demek ki bana fayda eden Min-Dut losyonu değil.

Kalan ikisinden hangisini denesem, Diane yada Spiro? Sizce şansımı hangisinde denesem bu ikisinde?
    dutasterid dht’yi %80 sularında inhibe etmiyor mu? belki asıl sorununuz dht değil pgd2 falandır
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Miracle losyon yani spiro ve diane , Ru588 ya da seti denenbilir
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasterid dht’yi %80 sularında inhibe etmiyor mu? belki asıl sorununuz dht değil pgd2 falandır

Evet, bildiğim kadarı ile Dutasterid hem tip 1 hem de tip 2 üzerinde etkili

Ama anlamıyorum, 6 ay kullanmama rağmen neden ortada bir şey yok... Demek ki sorun başka bir şeyde?

Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon yani spiro ve diane , Ru588 ya da seti denenbilir
    Şimdilik seçimimi Aldactone losyondan yana yaptım, henüz bir ay oldu. ilk kullandığımda (min-dut ve miracle) 6 haftanın sonunda kendini açıkça göstermişti. Yoksa Diana35 miydi saçlarımı çıkaran, düşünüyorum kara kara

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456