Sayfa 1/6 123 ... SonSon
54 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Min-Dut + Miracle Losyon Gelişme Raporu!

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova

Min-Dut + Miracle Losyon Gelişme Raporu!

Merhaba, arkadaşlar.

Ben Minoxil(10 Dutasteridli) + Miracle Losyon(Standart) ile 3 ayda aldığım sonuçları sizlerle paylaşmak istedim.

Tedavi etkileri kısaca yazayım:

1. ay tedavi kendini gösterdi, ancak dökülme olmadı...
    2. Tedavidenin işe yaradığını kesin emin oldum, saçlar siyahlaşmaya, üst kapanmaya başladı.
    3. Ayın sonunda ise beni mutlu eden sonuçlar aldım, üst neredeyse tamamen kapandı, saçlar siyahlaştı, kalınlaştı, daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı görünmeye başladı.
    4. Ayın sonunda ise saçlar gerilemeye başladı, şakaklarda’ki gelişme kötüye gitti(Kazandıklarım’da bir kısmı gitti), üstlerde’de açılma oldu.
    5. Ayın sonunda tedaviyi tamamen bıraktım.

Saçların ilk hali, tedavide 2. gün.

3. Şakaklara etkisi:

Ön çizgi

1 ay 14 gün

Ve 3 ay

Karşılaştırırsak:

Tedavi hakkında bir kaç not düşeyim:

Kullandığım ilaçlar imzam'da yazılı.
    Hiç bir yan etki görmedim. Bazen çok sık idrara çıktım, hepsi o kadar .

Tedaviyi her gün düzenli kullandım.
    Yalnızca saçlar değil; Sarıya dönen kaşlarım, kirpiklerim'de siyahlaştı.
    İlk günlerde şok yada normal dökülme olmadı (Şaşırdım).

Birde bu güzel platformu hazırlayanlara teşekkür etmek istiyorum, Allah razı olsun, InşAllah.

Hepinize bol saçlı günler dilerim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    gelişme çok iyi hocam tebrikler min-dut döngü yaptımı acaba

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişme varken nasıl geriye gitti hayret ve daha da önemlisi neden tedaviyi bırakma kararı aldınız. Sasirdim doğrusu bence devam etmelisiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef klasik minox etkisi dostum.Belli bir sure sonra hormonlara maglup oluyor sac koklerimiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    aga hiç mi tedavisi yok bu illetin bugün en kötü hastalıkların bile tedavisi varken bunun olmaması can sıkıcı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuç mükemmel ama kelaynagın da haklilik payi var,minoxun ilk etkisi hep oyle kalmiyor maalesef ilk kullanimda muthiş sonuç veriyor ama yavaş yavaş eski halinize donuyor insan,bunda zamanla bizlerin tedavideki disiplini kaybetmemizin etkisi var.Ben basladigi disiplinde tedaviye devam eden daha gormesim .
    Son durum nasil peki yalovali ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef klasik minox etkisi dostum.Belli bir sure sonra hormonlara maglup oluyor sac koklerimiz
    Hocam benimde baya bi açıklık vardı hepsi kapandı diyebilirim saclarimi çıkaranın minox olduğunu düşünüyorum ve ayrıca ben hormon ilaçları da kullanıyorum minoxun ters etkisi bana da olur mu ki acep

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    illaki olacaktir ama sen androcur falan kullandigin icin cok bir yıkım olmaz diye düşünüyorum

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç mükemmel ama kelaynagın da haklilik payi var,minoxun ilk etkisi hep oyle kalmiyor maalesef ilk kullanimda muthiş sonuç veriyor ama yavaş yavaş eski halinize donuyor insan,bunda zamanla bizlerin tedavideki disiplini kaybetmemizin etkisi var.Ben basladigi disiplinde tedaviye devam eden daha gormesim .
    Son durum nasil peki yalovali ?
    Nasıl görmedin,, ben varım kardeş..
    Allah a şükür kremler (Azel + keto+ estriol krem + bazen acnelyse) ve Miracle Losyona devam ediyorum...
    14 ay olacak hep azar azar milim milim hep ilerleme devam etti....İnşaallah da hep böyle devam eder...Bu işler 3-5 aylık işler değil...5 senede açılan alan anca tedavşyle azar azar milim milim 5 senede eski haline geliyor,,Bunu ancak resimleyerek görebiliriz...Hiç öyle 1 hafta 2 hafta ara vermedim..En fazla 1 gün ara verdiğim zamanlar oldu,Yada günde 1 kez kullandığım zamanlar,,ama h,ç bırakmadım...Günde 1 de olsa devam ettim...
    Şimdi akşamları yatmadan birde minox kullanıcam uzayan tüy veya tüycükleri kalınlaştırması için...Birde Miracle losyona 6 ay önce ara verdiğim ANDROCUR ları yeniden ekliycem 120 ml e 10 tablet atarak devam edicem...

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında vakit bulabilsem 14 ay önceki şakak ön çizgi resimleriyle şu andaki ön çizgi şakak resimlerini kıyaslayabilseniz....Saçın olışumunu faz ve evrelerini idrak edemeyen biri bu tedavilerin naıl çalıştığını anlayamaz,,3-5 ay kullanır, ,işe yaramıyor diye atar,,...
    Tek sıkıntım Lokal 2 yer sağ ve solda...Orada yüzlerce tüy var,,ama kalın telini alamadıklarından varlıkları belli olmuyor,,,o tüyleri kalonlaştırabılırsem inşaallah başka sıkıntım kalmaz....Ama yinede devam ederim tedavilere,,,Saçla ilgili hiç sıkıntım kalmasa bile,,jher yer dolsa bile yine devam ederim..En kötü kremleri kullanmaya ddevam ederim saça şekil vermek ve korumak için...
    Ne olacak jöle yerine azel keto etriol ve acnelyse kremleri çadın mı çok güzel şekil alıyor,güçlü görünüyor...

Sayfa 1/6 123 ... SonSon