Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
54 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Min-Dut + Miracle Losyon Gelişme Raporu!

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Surekli kontrol et.meme uclarinda agri kasinma veya kitle hissedersen jino olusmaya baslamistir demektir.Hatirladigim kadariyla zayıf bir yapin var zaten sende cok kotu durur.ben biraz yagli oldugumdan cok goze batmiyor.
    Hocam ben bi deri bi kemiğim valla 1.83 boy 70 kiloyum ama eğer oluşmaya başlarsa kesin hissedemem sanıyorum inşallah olmaz ya olmaması için ne yapmak lazım lütfen olmasın )

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu min+dut normal minoxtan çok mu etkili yani daha önce dut ya da finas kullanmayanlar topikalde olsa vicuda gire duttan etkileniyor acaba bu yüzden etkili olabilir mi
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu min+dut normal minoxtan çok mu etkili yani daha önce dut ya da finas kullanmayanlar topikalde olsa vicuda gire duttan etkileniyor acaba bu yüzden etkili olabilir mi
    Bence çok etkili, daha önce 3 defa sade minoxidil kullandım. Ama böyle hızlı etkisini görmedim sade hali ile.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zannediyorum sistemik etki yaptığı oranda saçlarda da etkili oluyor hocam,bendeki tek yan etkisi sık idrara çıkmak.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sık idrara çıkma varsa dediğin gibi sistemik etki yapıyor olabilir yani derideki dht yi azalttığından değil kandakini azalttığından faydalı olabilir.. Zaten topikal ürünler dhtyi kökten temizlemiyorsa pek bi ise yaramaz yani uzun süre 5 ar bloklayamaz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sisteme etki ettigini dusunmuyorum etse bile cokazdir yaklasik 1 aydir min dut kullaniyom finansteridide bıraktim bence oral finden iyi bariz ilerleme var bir ayda . finansi birakinca da saclarimi kaybetmedim aksine kazanmaya basladim . finansteride ile sadece vucuda iskence yapiyoruz . su an miracle ve min dut kullaniyorum keske fine hic bulasmasaydim diyorum . su an finin butun yan etkileri gitti guzel guzel sabah ereksiyonumu da oliyorom sacimida cikariyom . dort senedir de minoxil kullanimim var .su an dokulme yirmi tel var yok gunde losyonlar banyo felan dahil
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sisteme etki ettigini dusunmuyorum etse bile cokazdir yaklasik 1 aydir min dut kullaniyom finansteridide bıraktim bence oral finden iyi bariz ilerleme var bir ayda . finansi birakinca da saclarimi kaybetmedim aksine kazanmaya basladim . finansteride ile sadece vucuda iskence yapiyoruz . su an miracle ve min dut kullaniyorum keske fine hic bulasmasaydim diyorum . su an finin butun yan etkileri gitti guzel guzel sabah ereksiyonumu da oliyorom sacimida cikariyom . dort senedir de minoxil kullanimim var .su an dokulme yirmi tel var yok gunde losyonlar banyo felan dahil
    3. ayın sonunda tedavi full kendini gösterecektir. Kötü tarafı ise döngü olayı, bunu aşmamız lazım, ama nasıl,...

Geçmiş olsun, InşAllah.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. ayın sonunda tedavi full kendini gösterecektir. Kötü tarafı ise döngü olayı, bunu aşmamız lazım, ama nasıl,...

Geçmiş olsun, InşAllah.
    Donguyu asmanin tek yolu sistemik anti androjen artik finans dutas veya spiro tabi spiroyu disarda birakiuorum ya fin yada dut. Dutuda atiyorum cunku on gun kullandim herrrimde turuncu lekeler cikti . bi arkadastada gordum forumda . yani fin kaliyor geriye ondada reflex korkutuyor . ozmaman topikale devam. Uc sene minoxla saclai korudum . insallah bu ikiliyle saha ileri gidrr
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Donguyu asmanin tek yolu sistemik anti androjen artik finans dutas veya spiro tabi spiroyu disarda birakiuorum ya fin yada dut. Dutuda atiyorum cunku on gun kullandim herrrimde turuncu lekeler cikti . bi arkadastada gordum forumda . yani fin kaliyor geriye ondada reflex korkutuyor . ozmaman topikale devam. Uc sene minoxla saclai korudum . insallah bu ikiliyle saha ileri gidrr
    Hocam minoxsidili seyrelmiş alanlara mı sürmeliyim yoksa komple saçımamı sürmeliyim ben 2 gündür komple saç derisine sürüyorum

Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam minoxsidili seyrelmiş alanlara mı sürmeliyim yoksa komple saçımamı sürmeliyim ben 2 gündür komple saç derisine sürüyorum
    Sadece seyrelme/incelme dökülme olan yerlere. Komple sürmenize gerek yok. Geçmiş olsun.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon