Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yan etki ile ilgili kullanici yorumlari lutfen!

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kirkland aldim suphe ile kullaniyorum hatta rengi böyle bayagi acik. En saglami eczaneden almak.
    Türkiye'de ki eczanelerde rogaine ve kirkland olsada alsak keske..
    Bakalim muzdarip siparis verdi yurtdisindan sorun yasamazsa bende dusunuyorum.

Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox bende aşırı saç çıkardı fakat bı o kadarda vucudumun her yerınde de kıl çıkardı kıllanma yapabılıyo
    Iste bazen fedakarlik yapmak lazim diger kisimlardaki killanmalar "aşırı" degilse katlanilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı W.S.10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de ki eczanelerde rogaine ve kirkland olsada alsak keske..
    Bakalim muzdarip siparis verdi yurtdisindan sorun yasamazsa bende dusunuyorum.
    Urunun orjinalliginden suphem yok da 20 gün oldu hala kargodan ses seda yok adama mail attım bugün bilgi istedim bakalım cevap bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devam etseydim minoxa goril gibi olurdum herhalde öyle böyle kıllanma değil aşırı kıllanma

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Urunun orjinalliginden suphem yok da 20 gün oldu hala kargodan ses seda yok adama mail attım bugün bilgi istedim bakalım cevap bekliyorum.
    Gümrükte sorun olmasında, varsın geciksin biraz

Günde 2 kere değilde 1 kereye düşürebilirsin ya da 2 günde 1 e düşürebilirsin, belli ki faydası olmuş, bu şekilde bir denge noktası bulabilirsin, baktın olmuyor o zaman terk etmekten başka çare yok.

Alıntı W.S.10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gümrükte sorun olmasında, varsın geciksin biraz
    Ben böyle bir urun bulamadım valla nerden baktiysam göstermedi. 2 aralıktan beri hiç bir gelişme yok adama mail attım cevap da vermedi. Takip no yazıyorum nerde olduğunu goren bilen soyleyiversin pls

LM585813219US

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakımstorede var orjinal kırkland
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakımstorede var orjinal kırkland
    Ben ordaki 3 aylık fiyata 6 aylık aldım yurtdışından. Ama minoxil fortenin kampanyalı fiyatıyla aynı fiyat yani alınabilir aslında. Bu arada ben başka bi takip sitesinden baktım ayın 2 sinde paketlenip posta servisine verilmiş ama ayın 13ünde yola çıkmış. Muhtemelen en geç haftaya gelir diye umuyorum. Bu arada alıcaksanız eğer o dediğin sitede kirkland foam var kesinlikle onu alın foamın kullanışı vs çok çok daha iyi.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ordaki 3 aylık fiyata 6 aylık aldım yurtdışından. Ama minoxil fortenin kampanyalı fiyatıyla aynı fiyat yani alınabilir aslında. Bu arada ben başka bi takip sitesinden baktım ayın 2 sinde paketlenip posta servisine verilmiş ama ayın 13ünde yola çıkmış. Muhtemelen en geç haftaya gelir diye umuyorum. Bu arada alıcaksanız eğer o dediğin sitede kirkland foam var kesinlikle onu alın foamın kullanışı vs çok çok daha iyi.
    Ne durumda siparişler?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12