Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
128 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: (Yakı Otu + Nane) çayı karışımı - her gün 1 bardak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben nane, yakı otu ve ısırganı birlikte yapıyorum. Isırganı neden eklemiyorsunuz bi sakıncası mı var ?
    Isırgan yaprağının DHT düşürdüğüne dair bir bilgimiz yok da ondan. Isırgan kökü DHT'yi düşürüyor, o olabilir ama bu da kaynar suyla etken maddelerini suya verir mi bilmem. Yakı otu DHT, nane de T'yi düşürdüğü için şart değil.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Yeni Üye
    Teşekkürler hocam, peki ısırgan kökü nasıl kullanılabilir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnternetten bi bakmak lazım. Kökü alkolde uzunca bir süre bekletiliyor falan. Tentürü yapılıyor. Biraz zahmetli bir iş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 haftadır kullanıyorum saçları şampuanlarken daha az saç geliyor elime birde elimi kafama attığımda eskisi kadar saç gelmiyor sanırım işe yarıyor çok teşekkürler hocam. Bunu yazmak için erken olabilir belki psikolojiktir bilemiyorum.
    Birde siz nasıl içiyorsunuz gece yatarken içiyorum (günde 1 bardak) birde ara vermek gerekirmi bu çaya ?
    Bi arkadaş seyrek yer kapanıyor demiş anlamadım orayı saç çıkarırmı hocam farkeden oldumu ?
    Yakıotuyla ilgili yanetki olarak şey gördüm 2 hafta kullandıktan sonra 2-3 gün ara vermek gerekirmiş kabızlık yapabilirmiş.
    Bendeki dökülmeye gelince genetik gözüküyor 19 yasımdayım babam 2 abim dahil kel 5 dayım var hayvan gibi saçları var 1i kel amcam kel çocuklarının hayvan gibi saçları var birde rahmetli dedeminde saçları vardı biraz karısık belki benim dökülmez diye umut ediyorum ama benimde şakaklar gitmeye başladı.
    Hayırlısı artık.

Düzenleme: ısırgan otuda koyuyorum artık tadı daha iyi oldu bitene kadar kullanıcam.
    Konu Aykut tarafından (25.12.2015 Saat 16:20 ) değiştirilmiştir.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 haftadır kullanıyorum saçları şampuanlarken daha az saç geliyor elime birde elimi kafama attığımda eskisi kadar saç gelmiyor sanırım işe yarıyor çok teşekkürler hocam. Bunu yazmak için erken olabilir belki psikolojiktir bilemiyorum.
    Birde siz nasıl içiyorsunuz gece yatarken içiyorum (günde 1 bardak) birde ara vermek gerekirmi bu çaya ?
    Bi arkadaş seyrek yer kapanıyor demiş anlamadım orayı saç çıkarırmı hocam farkeden oldumu ?
    Yakıotuyla ilgili yanetki olarak şey gördüm 2 hafta kullandıktan sonra 2-3 gün ara vermek gerekirmiş kabızlık yapabilirmiş.
    Bendeki dökülmeye gelince genetik gözüküyor 19 yasımdayım babam 2 abim dahil kel 5 dayım var hayvan gibi saçları var 1i kel amcam kel çocuklarının hayvan gibi saçları var birde rahmetli dedeminde saçları vardı biraz karısık belki benim dökülmez diye umut ediyorum ama benimde şakaklar gitmeye başladı.
    Hayırlısı artık.
    Bence sans isi benim baba tarafi hep kel amcalarim dedem babam ama abimin sirma gibi saci var bende bunu anlamadim
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Banned
    Güzel paylaşım, geribildirimler de güzel,daha fazla düşmek lazım sanırım alternatif dht blokerlara. Tedavime bu çayı da günlük 1 fincan olarak ekleyeceğim. Yeşil çaydan da şüphesiz daha lezzetlidir diye umuyorum ben şeker kullanmıyorum. Aktara yaptıracağım karışımı umarım kalitesiz içerik oluşmaz teşekkürler Ozgur85.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel geri dönüşler, paylaşımlarınız için teşekkürler. Siz de sağolun

Özellikle naneyi 2 hatta bazen 3 tepeleme tatlı kaşığı katıyorum. Acayip bir tadı oluyor, çok hoşuma gidiyor.

Ben de genellikle geceleyin içiyorum. Saç için değil de keyif için içtiğini düşününce devam etmesi daha kolay oluyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel geri dönüşler, paylaşımlarınız için teşekkürler. Siz de sağolun

Özellikle naneyi 2 hatta bazen 3 tepeleme tatlı kaşığı katıyorum. Acayip bir tadı oluyor, çok hoşuma gidiyor.

Ben de genellikle geceleyin içiyorum. Saç için değil de keyif için içtiğini düşününce devam etmesi daha kolay oluyor.
    Nane cayi bence onler icin Mukmmel bi tedavi .etkiside uzun sure kalmiyor bi gunicmesem diger sabah ereksiyonu oluyom .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben de de aynı şey geçerli. Her gün içmek lazım.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda keltos tibbi nane diyordu düz naneden dahami etkili özgür
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon