Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Mustafa Ceceli - Murat Boz Saç Hileleri ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alayı protez ya,bence bu kadar net
    kordinaryus a katılıyorum,bi de çok profesyonelce olan hiç anlaşılmayanlar var,david backham falan aynı şekilde bence.
    Alemin salağı biziz sanırım ilaçlarla falan bişeyler yapmaya çalışan.Adamlar protezi dayıyor keyfine bakıyor
    haklisin hocam da adamlar ugrasmiyor ama. david beckham kadar paran olsa sadece kendi protezine ozel kuafor tutarsin, istersen her gun bakim yaptirir toparlatirsin. biz hem protezin maliyetini hem de sonrasindaki bakimini degisimini hesaba katmamiz lazim. hep diyorum su protezi bi sekilde kafaya uzun sureli sabitleyebilseler harika olacak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beckham'ın protez olduğunu hiç düşünmüyorum.adam sürekli reklam çekiminde,futbol maçında.protezin kralı olsa açık verir.Bir şekilde dökülmenin önüne geçmiş orası kesin.Mesela beckham'ın babası norwood5 falan çevremde arkadaşlarım var babaları agresif norwood6 ama 30a merdiven dayadılar seyrelme yok saçlarında
    Lanetliyiz lanetli

Murat Bozun saçı protez gibi durmuyoy, ayrıca üst kısımdaki açık olan bölgeyi protezle kapatmak çok zor değil mi?
    Şöyle bir videoda buldum. Sanki kuaför pot kırıyor.

1 ile 2.30 arası

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç konusu açılınca mala bağlamışlar, alın da atatürk hava limanı gibi zaten bence murat boz %100 protez

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kolekalsiferol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Bozun saçı protez gibi durmuyoy, ayrıca üst kısımdaki açık olan bölgeyi protezle kapatmak çok zor değil mi?
    Şöyle bir videoda buldum. Sanki kuaför pot kırıyor.

1 ile 2.30 arası
    parasi olan her sey kolay.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Acunun toppik kullandığını duymuştum.Çok sayıda ünlü saçlarında açıkları kapatmak için farklı yollara basvuruyor.Ama o kadar para bizdede olsa bizde farklı tedavile yönelip daha kolay başarı sağlayabilirdik.

Sinan Çalışkanoğlu diye bir ünlü var Hani şu şanslı masayı sunan sonrada incir reçelinde filan oynadı.Mesala normalde onda hiç saç yoktur.Tamamen protez saç kullanıyor.Tamer karadağlı filan çok örneği var böyle
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

paramparçadaki harun rolündeki barış falay protez mi kullanıyor peki?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    afferim size reagan vardır eskı abd baskanı ıncelleyın va ali kırca her 50 ye gelen dokmez sakaklar gerıler ve durur fakat bu popcular cok ıyı topıcler kullanıyorlar bu kesin

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    protez bence

Murat Bozun 4 sene öncesine ait başka bir videosunu buldum. Saçları güçlü gözükmüyor.
    Ama şu an efsane saçı var. Protezse -ki artık ben de inanmaya başladım- valla helal olsun çok başarılı. Tedavileri unutun arkadalara para biriktirmeye bakın Sanırım bu illetten böyle kurtulacaz.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon