Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Göz çevresinde oluşan kazayaklari ve kirişikliklar

Yeni Üye
    Mersindeyim, özel hastanede doktor yapıyor. 450 ytl. Zor bir operasyon değil, kullandığı botox markasını sor ve senin yanında kırsın tüpü buna dikkat et, o kadar..bu ay gecilti benim ödemelerim çoltu, diğer ay artık memnun alında botoxa, dediğim gibi ne yapsamda alınım çatık kasıyorum bu da kızgın görünüyorum. Yer çekimine yenik düşeceğiz öle yada böle������
    Konu LEWINGS tarafından (03.11.2015 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alın kısmım 5 aya bir botoxlu.göz çevremde yok.kuru cilt için, hemen hemen pahalı ucuz marka denedim sonuç; gül suyu,yumurta akı, ve olmazsa olmaz kaliteli nemlendirici. Gül suyu kesin kullanacaksınız, yüze%0 alkol kesin bu! Traş için niveanın var beyaz kaplıonu kullan ve en önemli şeyi söylüyorum uyku,sırt üstü yatacaksın yüz üstü yatıyorsan kaliteli yastık bu çok önemli. Nemlendiri için bir yemek kaşığı muz, zeytinyağı, sütü bulabilirsen avakadoda ekleyebilirsin, karışım yap bundan ii bir nemlendiricide bulamazsın. Benim ne paralarım gitti, çok iisi var ama değmez. Para ile alacağın güneş kremi olsun avenenin sans var onu kullan.her zaman yaz kış kullancan, güneş kuru cilt düşmanıdır. Kolay gelsin.bu dediklerimi yapmalısın, kuru cilt için, kırışıklar derinse çözüm estetik kardeşim ameliyat şart, örümcek ağı olabilir.gül suyunu hemen al rosanse marka olabilir. Ben saçımda da gül suyu kullanıyorum.
    hocam örümcek ağı demişşsin benim durum tam da öyle gibi görünüyo.yani öyle belirsiz kazayakları değil.göz altlarından başlayıp foullere doğru giden birden fazla ve onlara zıt olarak altlarından geçen çizgiler.ama derinin toplanarak olustuğu derin kırışıklıklardan değil çizik atmışşın gibi.umarım anlatabilmişimdir.elmacık kemiklerim bayağı cıkıntılı benim bunun da etkisi oluyo bana göre.
    alnımın zaten heryerinden kırışıklık var kaş üstleri dahil.
    zannedersem benim gülsuyuyla falan işim olmayacak ameliyat demişsiniz ne tür bir ameliyat ne kadar tutar ve kalıcılığı var mı?

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Collogen içeren krem denedin mi
    dostum collogen derken kolajen falan mı demek istedin?

Yeni Üye
    Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam örümcek ağı demişşsin benim durum tam da öyle gibi görünüyo.yani öyle belirsiz kazayakları değil.göz altlarından başlayıp foullere doğru giden birden fazla ve onlara zıt olarak altlarından geçen çizgiler.ama derinin toplanarak olustuğu derin kırışıklıklardan değil çizik atmışşın gibi.umarım anlatabilmişimdir.elmacık kemiklerim bayağı cıkıntılı benim bunun da etkisi oluyo bana göre.
    alnımın zaten heryerinden kırışıklık var kaş üstleri dahil.
    zannedersem benim gülsuyuyla falan işim olmayacak ameliyat demişsiniz ne tür bir ameliyat ne kadar tutar ve kalıcılığı var mı?
    Araştırman lazım, ne dersem yalan olur.örümcek ağı 50 yaş üstü için kanımca, yüz hareketleri yerçekimi ile zamanla bu duruma sokuyor, diğer güneş,cilt nemi, hyaloronic acid kaybı vs vs. Botox alın ve kaş için öneririm. Göz için doktora desemde görmem lazım cevabı alacağımı biliyorum, benide bir kız arkadaşım götürdü, onu resmen değiştirmişti. Bunları uygula,1 avene creme 50+ sans güneş kremi al.1 yemek kaşığı muz,zeytinyağı,süt ile yüzünü nemlendir bu şekilde 3 ay tedavi et.gül suyu dışında kolonya traş losyonları,sabun kullanma gül suyu ve su ile yüzünü temizle,yuzunde kuruluk hissettiğinde sür, üstüne güneş kremi yanında hep tut. Yüz üstü yatıyorsan uygun yastık al. Yüz yogası yap zaman zaman.solgarın hyaluronic acid al 3 ay kullan. Haftada bir bal,süt ve yumurta akı ile maske yap, 3 ay pes etme sonra çözüm ara bence, olmuyor doktorlara görün ne diyecekler hepsinden fikir al, bir doktor ile kısıtlı kalma önerim bu.yukarıdaki her kuru cilt için geçerli.unutmuşum sakın sabun kullanma, dedimya cildini su ve gülsuyu ile ömür boyu bu! İnternete gezip her öneriyi denersen işin zor. Benim tedavimi uygula..kaş arası ve alın için botox iyi bir çözüm ama geçici.. senin bölgen için doktora gitmen gerekli ne önercekler bir danış, kolay gelsin.
    Konu LEWINGS tarafından (04.11.2015 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Yeni Üye
    GÜL SUYUNU KÜÇÜMSEYEN BOL BOL GAYDURUGUBBAK ÜRÜNLERE PARA DÖKMEYE MAHKUMDUR.ISRAR ETTİM...HİÇ BİR ŞEY YAPMADIN ACELEN VAR GÜL SUYU İLE YÜZÜNÜ YIKA 2 DK BEKLE SÜT İLE YÜZÜNÜ YIKA ÇIK, TEK KÖTÜ YANI SÜT KOKARSIN İLK 2 SAAT.Gül Suyu hemen al. Rosanse ile başla şelenin tonikli olanıda olur, çubuk bulabileceğiniz için rosanse dedim, yoksa özel olarak ıspartadan üretilenlerde var.çok şükür allahıma 1 yıldır kullanıyorum olmazsa olmazım, 2 şişe ayda 16 ytl ile yaptığı iş inanılmaz tatmin edici.yüzümde yanma yok, rahatlık hissi yüzümü kastırmıyor, cildi sıkışlaştırıp gözenekleri açıyor.gül suyu saçada sürülür zararı yok, saç derisini rahatlatıyor.
    Konu LEWINGS tarafından (04.11.2015 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

Banned
    arkadaslar aranıza yeni katıldım çocukluğumdan beri gözaltı morluklarindan şikayetçiydim görmediğim doktor kalmadı kimyasal peeling bile yaptırdım acikcasi sonuç hüsran oldu internette tanıtılan sozluklerde yazılanların hepsi yalan firmalar estetik merkezleri bilincli yapıyorlar..kanmayın dermaroller aylarca kullandim sonuç sifir dedikleri kremleri aldim gene aynı son bir umut amerikan ürünü neostarayi aldim 200 tl ye 15 milim sadece zerre faydası olmadı bu iş sanirim ameliyatlik 1000 tlnin üzerinde param gitti gram iyileşme olmadı su an bas asagi durma hareketi yani amutu yapiyorum yerçekimini karşı faydası olursa yazarim....

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    @LEWINGS

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için Benimde cilt problemim var, kuru ve hassas bir cildim var. Son zamanlarda baya alın kırışıklar arttı. Sporu da bıraktığım için yüzüm resmen asıldı. Bu konularda bilgilisiniz sanırım? Bizi tecrübenle bilgilendirseniz çok iyi olur. Kuru ciltlere nasıl bakım yapmalıyız ?

Banned
    inanin sadece deniyorum eger olumlu sonuç olursa yazarim ama nemlendirmek için sabahları yüzünüzü yikamayin bir kac gün sonra etkili olur diye düşünüyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12