Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Göz çevresinde oluşan kazayaklari ve kirişikliklar

Göz çevresinde oluşan kazayaklari ve kirişikliklar

evet arkadalar var mı bunlar için bir tavsiyeniz çözümünüz?
    şu son iki yılda saç ve diğer konulardan dolayı yaptığım stresten kazayaklarım ve kırışıklıklar çok belirginleşti ve bunu kafama acayip takıyorum. çok kötü görünüyorlar çünkü. bi de kellikle beraber iğrenç duruyorlar.eski halime bakıyorum da ah ahh nerde o eski yakışıklı çocuk

0.2 mm dermaroller üzeri kaliteli bir cilt kremi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    kuru ciltli misin?

Red face

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuru ciltli misin?
    Evet hocam cildim kuru.
    Ben yıllarca elektrik tesisatı yaptım guneste falan çok çalıştım onun da etkisi oldu. Babamda da çok var biraz genetik sanki bi de gulus mimiklerim de o şekilde oluşuyor lanet olsun her şekli denedim başka şekilde gulemiyorum
    Miracle hocamin dediğini uyguladı aslında haftada bir kez 0.5 mm dermoller yapıp üzerine bepanthol durdum. 1 ay falan yaptım ama pek bi fayda etmedi sanki. Tretin falan mi sursem acaba soysun oraları alttaki temiz deriyi çıkarsın?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Collogen içeren krem denedin mi

Moderatör
    Benimde ameliyat sonrası göz altı morlukları gitmedi.Dermarroler iş görür gibi ama bazı yerlere yetismiyor dermarroler zorlanıyorum ve gün boyu kızarıklık gec gidiyor.bu işi kremle cözebilirsem iyi olur.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Alın kısmım 5 aya bir botoxlu.göz çevremde yok.kuru cilt için, hemen hemen pahalı ucuz marka denedim sonuç; gül suyu,yumurta akı, ve olmazsa olmaz kaliteli nemlendirici. Gül suyu kesin kullanacaksınız, yüze%0 alkol kesin bu! Traş için niveanın var beyaz kaplıonu kullan ve en önemli şeyi söylüyorum uyku,sırt üstü yatacaksın yüz üstü yatıyorsan kaliteli yastık bu çok önemli. Nemlendiri için bir yemek kaşığı muz, zeytinyağı, sütü bulabilirsen avakadoda ekleyebilirsin, karışım yap bundan ii bir nemlendiricide bulamazsın. Benim ne paralarım gitti, çok iisi var ama değmez. Para ile alacağın güneş kremi olsun avenenin sans var onu kullan.her zaman yaz kış kullancan, güneş kuru cilt düşmanıdır. Kolay gelsin.bu dediklerimi yapmalısın, kuru cilt için, kırışıklar derinse çözüm estetik kardeşim ameliyat şart, örümcek ağı olabilir.gül suyunu hemen al rosanse marka olabilir. Ben saçımda da gül suyu kullanıyorum.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

Yeni Üye
    Sigara ve alkol varsa c vitamini desteği alman şart beslenmeni gözden geçir.sabahları bir adet ve akşamları yeşil biber dolmalık yeter. Para verme c vitaminine günlük şaşmayacan bunu bil kolay gelsin.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Yeni Üye
    Alın kısmım 5 aya bir botoxlu.göz çevremde yok.kuru cilt için, hemen hemen pahalı ucuz marka denedim sonuç; gül suyu,yumurta akı, ve olmazsa olmaz kaliteli nemlendirici. Gül suyu kesin kullanacaksınız,ph 5.5 ve yüze %0 alkol kesin bu! Traş için niveanın var beyaz kaplı onu kullanmalısın ve en önemli şeyi söylüyorum uyku,sırt üstü yatacaksın yüz üstü yatıyorsan kaliteli yastık bu çok önemli. Nemlendiri için bir yemek kaşığı muz, zeytinyağı, sütü bulabilirsen avakadoda ekleyebilirsin, karışım yap bundan ii bir nemlendiricide bulamazsın. Benim ne paralarım gitti, çok iisi var ama değmez. Para ile alacağın güneş kremi olsun avenenin sans var onu kullan.her zaman yaz kış kullancan, güneş kuru cilt düşmanıdır. Kolay gelsin.bu dediklerimi yapmalısın, kuru cilt için, kırışıklar derinse çözüm estetik kardeşim ameliyat şart, örümcek ağı olabilir.gül suyunu hemen al rosanse marka olabilir. Ben saçımda da gül suyu kullanıyorum. Kadınlardan çok avantajımız var cildimiz sertir,kadınlar bir ton makyajla gözenek kapatır. Kırışıklar için birde hyaluronic acid kullabilirsin solgar 3 aya kullancan 2 hafta bırakacaksın ya da bir ay sonra 3 ay faydasını gördüm ama az, sende farklı sonuçlar çıkabilir denemen lazım kişiye göre değişiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alın kısmım 5 aya bir botoxlu.göz çevremde yok.kuru cilt için, hemen hemen pahalı ucuz marka denedim sonuç; gül suyu,yumurta akı, ve olmazsa olmaz kaliteli nemlendirici. Gül suyu kesin kullanacaksınız, yüze%0 alkol kesin bu! Traş için niveanın var beyaz kaplıonu kullan ve en önemli şeyi söylüyorum uyku,sırt üstü yatacaksın yüz üstü yatıyorsan kaliteli yastık bu çok önemli. Nemlendiri için bir yemek kaşığı muz, zeytinyağı, sütü bulabilirsen avakadoda ekleyebilirsin, karışım yap bundan ii bir nemlendiricide bulamazsın. Benim ne paralarım gitti, çok iisi var ama değmez. Para ile alacağın güneş kremi olsun avenenin sans var onu kullan.her zaman yaz kış kullancan, güneş kuru cilt düşmanıdır. Kolay gelsin.bu dediklerimi yapmalısın, kuru cilt için, kırışıklar derinse çözüm estetik kardeşim ameliyat şart, örümcek ağı olabilir.gül suyunu hemen al rosanse marka olabilir. Ben saçımda da gül suyu kullanıyorum.
    5 ayda 1 botox mu yaptiriyorsun yani alnina?. nerde yaptiriyorsun merak ettim

Sayfa 1/2 12 SonSon