8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Procapil Losyon İsteyen Var mı ? (Ucuza)

Banned

Procapil Losyon İsteyen Var mı ? (Ucuza)

Merhabalar değerli üstatlar,

Geçenlerde toplu olarak procapil losyon satın aldım. Bir sonraki yurtdışı siparişi için nakite ihtiyacım var ve elimdeki stoktan 5 kutu procapili paraya dönüştürmeyi düşünüyorum. Normalde fiyatı 57 Tl ama ben tanesini 45 tl den vereceğim.

Denemek isteyenler ya da kullananlar iletişime geçebilirler. Ben 2 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Günde 2 defa da, 1 defa da kullanılabiliyor. Belki tek başına agresif dökülmelere yetersiz ama etkisi kesinlikle var bunu deneyimlerime dayanarak söylüyorum.

Moderatör
    DUYURU
    sitede bu tür yardımlaşmalara karşı bir politikamız yoktur fakat alım satımda bulunmak isteyen arkadaşlar bunu kendi riskleri dahilinde gerçekleştirir ve sonuçlarından site yönetimi sorumlu değildir ayrıca henüz sitede tanınmayan kişilerin açtığı alım satım konuları kapatılacaktır, iyi günler dileriz
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Banned
    satışı direkt durdurdun şu anda )

Üyeler hakkında bilgimiz yoktur sadece kendi deneyim ve site politikaları gereğince bazı yorum ve konular onaylanmayabilir binlerce insanın yüzlerce art niyet taşıyabileceği olasılığı ile geçmişte yaşadığımız acı tecrübeleri ihtimal dahilinde düşünmeden yorum yapanlarda eksik olsun sorun yok bize 50 kişi bile yetiyordu zamanında bu nedenle şayet konunuz açılmadı yorumunuz silindi ise bu moderatör arkadaşların kendi yetkileri ve insiyatifleri ile olmaktadır özelden iletişime geçin çeşitli düzeltmeleri yapın onaylanır ya da onaylanmaz böyle bir garantide yoktur. Binlerce kişiye ayrıca dönecek ne zamanımız ne de müşteri hizmetleri bütçemiz vardır burası böyle amatör belli esaslarla yürüyen küçük bir site memnun olmayan arkadaşlar diğer mecralarda istedikleri yardımlaşmayı serzenişleri dev projelerini yürütebilirler. Saygılar...

SaçımınDoktoru Yönetimi
    Konu Miracle tarafından (02.11.2015 Saat 09:19 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Doktorcan eski bir üyemizdir ticari bir kimliği bulunmamaktadır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Banned
    teşekkürler satış devam güven konusunda tc kimliğe kadar her bilgiyi veririm yani, Yaparım

Banned
    Ben bu sitenin ismi farklı iken bile vardım. 3 senedir bu forumdayım nikim farklı bunu yeni aldım, eskiden siz bilmezsiniz belki sitede çıkan rahatsızlık sonuçu terketmiştim şimdi ben o konunun aynısını buraya yazayım isterseniz bende bir sıkıntı var mı yok mu ama silenler kimse bilmiyorum onlar büyük haksızlık ysptı sizde onlara helal olsun der gibi yazı yazmışsınız. 1.cisi burada her türlü ürünü arkadaşla şöyle bir ürün var özellikleride şöyleşmiş deneyen varmı diye yazan eden 100lerce insan var bende Folixir diye bir ürünü üstelik üreten insanın kontrolünde test edeceğim demişim birde profesörün iddalarını bulduklarını yazmışım Kazakcemil adında bir üye yada moderatör bilmiyorum nerden temin ettin diye sorunca bende bu ürünü çok araştırdım en ucuzu bu site diye isim verdim bunda ne yanlışlık var şimdi yani ? Ayrıca bu site bir faydalanma forumudur herkese ihtiyacınız var O yüzden ben niye konum silindi diye gidipte kimseye birşey sormayacağım hata varsa silenin hatasıdır. iyi günler

Alıntı bilgehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu sitenin ismi farklı iken bile vardım. 3 senedir bu forumdayım nikim farklı bunu yeni aldım, eskiden siz bilmezsiniz belki sitede çıkan rahatsızlık sonuçu terketmiştim şimdi ben o konunun aynısını buraya yazayım isterseniz bende bir sıkıntı var mı yok mu ama silenler kimse bilmiyorum onlar büyük haksızlık ysptı sizde onlara helal olsun der gibi yazı yazmışsınız. 1.cisi burada her türlü ürünü arkadaşla şöyle bir ürün var özellikleride şöyleşmiş deneyen varmı diye yazan eden 100lerce insan var bende Folixir diye bir ürünü üstelik üreten insanın kontrolünde test edeceğim demişim birde profesörün iddalarını bulduklarını yazmışım Kazakcemil adında bir üye yada moderatör bilmiyorum nerden temin ettin diye sorunca bende bu ürünü çok araştırdım en ucuzu bu site diye isim verdim bunda ne yanlışlık var şimdi yani ? Ayrıca bu site bir faydalanma forumudur herkese ihtiyacınız var O yüzden ben niye konum silindi diye gidipte kimseye birşey sormayacağım hata varsa silenin hatasıdır. iyi günler
    Bu forumun ismi hep buydu öncelikle karıştırmışsınız forumları ikinci olarak folixiri üreten insanın yakinen tanıyorsun o şahıs bunca zamandır karpuz mu sattı ? yokmu o kadar sattığı kişilerin resimleri ? folixiri kullan ve ürün başlığına mümkünse kanıtları ile izlenimlerini yaz gereksiz diyaloglar anlamsız iyi forumlar...