Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
105 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bir bayan olarak kel kalmak istemiyorum

Seyrelme vardı ışık altında iken dipler görünüyordu. Şu an çok şükür dökülme çok azaldı. Tarağa bi kaç tel geliyor. Gün içinde de bi kaç tel dökülüyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyrelme vardı ışık altında iken dipler görünüyordu. Şu an çok şükür dökülme çok azaldı. Tarağa bi kaç tel geliyor. Gün içinde de bi kaç tel dökülüyor.
    Seyreklikler kapandımı peki?

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seyreklikler kapandımı peki?
    Şu an daha yeni dökülme durdu. Önümüzdeki aylarda belli olacak. Çünkü bir ara başladım bıraktım dökülme tekrar başladı. Şu an dökülme durdu bakalım önümüzdeki aylarda belli olacak. Bu sefer bırakmayacam. Zaten sadece banyo sonraları losyonu kullanıyorum. 2 ,3 günde bir.

Merhabalar,ben 30 yaşında kadınım. Foruma yeni katıldım. Miracle losyon kullanmayada yeni başladım. 1 hafta olmasına ragmen etkısını hemen hissettim. Saçlarıma çok iyi geldi. Dökülmem tamamıyla durdu. Miracle losyondan başka birsey kullanmıyorum. Acaba Bir adım ileri götürerek minoksilin içine androcur atılıp kullanılabilir mi?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı system32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,ben 30 yaşında kadınım. Foruma yeni katıldım. Miracle losyon kullanmayada yeni başladım. 1 hafta olmasına ragmen etkısını hemen hissettim. Saçlarıma çok iyi geldi. Dökülmem tamamıyla durdu. Miracle losyondan başka birsey kullanmıyorum. Acaba Bir adım ileri götürerek minoksilin içine androcur atılıp kullanılabilir mi?
    Mirac losyon saçınıza iyi geldi ve dökülmeyi durduysa başka bir şey kullanmanıza gerek yok,ama 2-3 ay kullandıktan sonra beklentinizi karşılamadığını düşünürseniz o zaman geçebilirsiniz min-dut losyona.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı system32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox bulasma hayatn boyunca kullanmayacagn icin bıraktgn anda varolandan daha cogunu döker bence minox 3 5 ay kullanp hemen baska guclu etkenlee gecilmesi gereken bir üürün bayansın kel olmadgna göre bence bulasma
    en ii sac ckartandır şok sac cıkartr ve döker
    bence miracle losyona ve gıdana dikkat et soya filizi tuket soya ürünleride ırsi genetik dokulmeye ii gelir

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence andracur yada diane35'den birine başlamalısınız .. Bu ilaçlar eminim sizi istediğiniz seviyeye getirecektir .. Zaten bildiğim kadarıyla diane35 kadınlar saç dökülmesi için de doktorlar tarafından verilebilen bir ilaç ...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende biran önce tedaviye başlamak istiyorum ama çocuğumu emziriyorum hala

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar birde bende kalp ritm bozukluğu var.yapısal herhangi bi sorun yok sık sık çarpıntım oluyor.acaba bu ilaçlar kötü etki edermi?diana 35 zararlı ya hani ölende var bu ilaçtan bşy olurmuki?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birde bende kalp ritm bozukluğu var.yapısal herhangi bi sorun yok sık sık çarpıntım oluyor.acaba bu ilaçlar kötü etki edermi?diana 35 zararlı ya hani ölende var bu ilaçtan bşy olurmuki?
    Doktor tavsiyesi felan olmadan başlamayın bide bebeniz varmış hatta hiç başlamayın auan için.

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon