Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
52 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Türkiye'den rogaine foam almak.

Banned
    Arkadaşlar rogaine foam kullanan yok mu ki hiç ? yurt içinde alabileceğim bir site var mı öneriniz ben birkaç yer biliyorum. sanalpazar da bakimshop satıcısı falan var ama nedir ne değildir güvenilir mi bilmiyorum. Yurt içinden satın almış olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu güven meselesini aşmak çok kolay değil hocam,sonuçta aldığın yer eczane olmadığı sürece %100 emin olamazsın,artık biraz riski göze alıp alacaksın s.pazardan vs.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu güven meselesini aşmak çok kolay değil hocam,sonuçta aldığın yer eczane olmadığı sürece %100 emin olamazsın,artık biraz riski göze alıp alacaksın s.pazardan vs.
    Söylediğin gibi olacak ne yazık ki:S Yarın vereceğim siparişi oradan 3 tüp. Yorumlar hep olumlu ama sahte olmadığını nereden anlamış bu adamlar anlamadım. Orjinalliğini teyit edebilirsem tavsiye olarak yazacağım buraya. Konuyla alakasız ama yoğurt+zencefil+isot+zerdeçal karşımın çok etkili sindirim de, muhteşem tavsiye gerçekten teşekkürler paylaşımın için

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Foamin sahtesini yapmak zor arkadaşlar yapan varsa elini öpmek lazım çok zor bi tasarımı var çünkü açılmıyor

Banned
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foamin sahtesini yapmak zor arkadaşlar yapan varsa elini öpmek lazım çok zor bi tasarımı var çünkü açılmıyor
    Ülkemiz insanının potansiyeli korkutuyor beni; dolandırıcılık-sahtecilik olunca iş sınır tanımıyoruz. Kapağını biliyorum zor açılıyor çok güzel sistem ama çıkar üretir bizimkiler üşenmez sanki

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Kirkland var sanki 1 ay dolmadan bozuluyor , ilk durdu gunde foam kopuk hemen kayboluyor 10 gun sonra falan ise kafa da kaliyor kopuk bir acayip oluyor umarim kaziklanmadim

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakımstoreden alabilirsin kardesim ben 3yıldır ordan alıyprum
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu işkence cekmeyin. Ebaydan satıcı ismi de verdim "Generic Giant" 4 aylığı 74 dolar kargo dahil 225 tlye denk geliyor. Hem burdan daha ucuz hem de orjinal menşeli urun alıyorsunuz sadece 15-20 gün beklemek sıkıcı o kadar.

Alıntı ako360 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğin gibi olacak ne yazık ki:S Yarın vereceğim siparişi oradan 3 tüp. Yorumlar hep olumlu ama sahte olmadığını nereden anlamış bu adamlar anlamadım. Orjinalliğini teyit edebilirsem tavsiye olarak yazacağım buraya. Konuyla alakasız ama yoğurt+zencefil+isot+zerdeçal karşımın çok etkili sindirim de, muhteşem tavsiye gerçekten teşekkürler paylaşımın için

Arkadaşlar bakımshop sitesinden aldığım ürünlerin Kutusundaki ve şişelerdeki lot numarası aynı değildi bende üretici firmaya mail gönderdim; lot numaralarını yazdım ve farklı olduklarını söyledim orjinal olup olmadığını sordum bana gönderdikleri maili buraya kopyalıyorum :

Good Morning Kenan,

Thank you for taking the time to contact us at Johnson & Johnson Rogaine. We have received your inquiry regarding the authenticity of your products and have additional information we would like to ask.

1. Where were these products purchased? In the USA, Turkey or online. What store or website were the products purchased from?

As per your request, this confirms that based on the information provided, LOT# L0165D3B is a valid lot number for Rogaine For Men Extra Strength Foam Unscented intended for the US market.

However, since this product was shipped outside of the normal supply chain channel and purchased outside of its intended US market from a third party website or retail store in Turkey, we are unable to guarantee its stability, quality or shelf life of 05/2017 as it is not intended for international shipping or sale.

Thank you,

Lisa H.
    Consumer Care Center

017444966B

Banned
    Alıntı kenan___ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bakımshop sitesinden aldığım ürünlerin Kutusundaki ve şişelerdeki lot numarası aynı değildi bende üretici firmaya mail gönderdim; lot numaralarını yazdım ve farklı olduklarını söyledim orjinal olup olmadığını sordum bana gönderdikleri maili buraya kopyalıyorum :

Good Morning Kenan,

Thank you for taking the time to contact us at Johnson & Johnson Rogaine. We have received your inquiry regarding the authenticity of your products and have additional information we would like to ask.

1. Where were these products purchased? In the USA, Turkey or online. What store or website were the products purchased from?

As per your request, this confirms that based on the information provided, LOT# L0165D3B is a valid lot number for Rogaine For Men Extra Strength Foam Unscented intended for the US market.

However, since this product was shipped outside of the normal supply chain channel and purchased outside of its intended US market from a third party website or retail store in Turkey, we are unable to guarantee its stability, quality or shelf life of 05/2017 as it is not intended for international shipping or sale.

Thank you,

Lisa H.
    Consumer Care Center

017444966B
    Cevabın için teşekkür ederim Kenan. Kötü bir niyetin olduğunu asla düşünmemekle birlikte dün üye olup, ilk mesajında; herhangi bir internet satıcısının sattığı ürününün orjinal olduğunu referans göstererek açıklaman çok kötü bir tesadüf oldu bence

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon