Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
50 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Kelliğe "kök hücreli" Çözüm Geliyor

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    admin erkenci saat 7.58

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    admin erkenci saat 7.58
    Tosun hocam çok muzırsın,admin bu gece saatini geriye almayı unutmuş,zannedersem,hatırlatalım buradan.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Bunlar hep dış güçlerin işi dostlar aslında uyuduğumuz süre aynı bir seferde çok uzun süre uyuyamıyorum 7-8 saat sonra tutmuyor uyku ama gün içi maşallah 70 lik dedeler gibi ne zaman fırsat bulsam 15-30 dk uyurum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Üstadım gün içinde uyuyacaksanız öğle sonu 13:00 gibi çok faydalı bünyeye yarım saati gece iki saatlik uykuya bedel,tabii vakit bulabilirseniz mesaiden falan.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Banned
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım gün içinde uyuyacaksanız öğle sonu 13:00 gibi çok faydalı bünyeye yarım saati gece iki saatlik uykuya bedel,tabii vakit bulabilirseniz mesaiden falan.
    Elma sirkesini nasıl kullanıyorsunuz hocam ? Eczanede Alıç sirkesi görmüştüm onun dht ye bir etkisi var mı? Ya da inflamasyona

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elma sirkesini nasıl kullanıyorsunuz hocam ? Eczanede Alıç sirkesi görmüştüm onun dht ye bir etkisi var mı? Ya da inflamasyona
    Elma sirkesini,bir su bardağı ılık suyun içerisine 3 t.k sirke,3 t.k limon suyu,1 t.k bal şeklinde tüketiyorum hocam,kullanma maksadım vücudun toksinlerden arınması ve detoks etkisi yapması,alıç tamamen kalp için bir bitki,şu an onun da sirkesini yaptım yaklaşık 3 ay sonra hazır olur,antienflamatuar olarak zerdeçal ve çörek otu kullanıyorum hocam.

admin adam totoş diyor bze onun yazısını silmiyorsun benim yazımı siliyorsun nerde adalet admin ben diğer siteden beri üyeyim saçım tedavsi ordaki bu sitedki mesajlarımı incele gerhangi bi ekimle ilgli o kadınli mesajım yazım varsa ben şerefszm dyip forumdan ayrılcam eğer ki öle bi yazım mesajm varsa atilla denilen şahıs namerttir serefszdir bakın arastırın mesajlarımı burda kimsenin reklamı yapılmıyor size işin ehli görüp bu durumu paylaştım szden akıl almak için el birliğiyle doğrumu değilmi dye bakmak için öle bişe yoktur dersin eyw derim adam iftira atıp hakaret edyor yazık!!!!!
    Konu piranha tarafından (08.11.2015 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

Yer
    izmir turkey
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cemıl hoca senın hanım baya ıyı demekkı sabah camasır bulasık derdın yok uykuya zaman bol admınle benım boyle dertlerımız var

Yer
    izmir turkey
    admin konuyu kapat bunedir ya atilla sus bakalım artık

Moderatör
    Alıntı alacakaranlik555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    admin adam totoş diyor bze onun yazısını sikmiyorsun benim yazımı sikiyorsun nerde adalet admin ben diğer siteden beri üyeyim saçım tedavsi ordaki bu sitedki mesajlarımı incele gerhangi bi ekimle ilgli o kadınli mesajım yazım varsa ben şerefszm dyip forumdan ayrılcam eğer ki öle bi yazım mesajm varsa atilla denilen şahıs namerttir serefszdir bakın arastırın mesajlarımı burda kimsenin reklamı yapılmıyor size işin ehli görüp bu durumu paylaştım szden akıl almak için el birliğiyle doğrumu değilmi dye bakmak için öle bişe yoktur dersin eyw derim adam iftira atıp hakaret edyor yazık!!!!!
    bir daha s*kli konuşursanız el birliğiyle aklı alacaksınız
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345