Sayfa 50/54 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon
540 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam taktın ismime ne yapalım şimdi admin değişebiliyorsa adımı değişsin rahatla
    Bu arada linkteki ürünü aldım böyle aşırı kötü bir koku değil zaten böyle nane gibi bir şey fakat ben kokudan ve saçlarımın ıslak görüntüsüden dolayı daha kolay saçtan uçabilen bir şey var mı diye sordum.
    Çok erken uçması, erken kuruması iyi birşey değildir. Etkinliğini azaltacaktır. Kaldı ki sadece garnier bile görece hızlı kuruyordur. Ben garnier ile hazırladığımda, biraz daha geç kurusun diye gliserin de ekliyordum. Düşün artık.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok erken uçması, erken kuruması iyi birşey değildir. Etkinliğini azaltacaktır. Kaldı ki sadece garnier bile görece hızlı kuruyordur. Ben garnier ile hazırladığımda, biraz daha geç kurusun diye gliserin de ekliyordum. Düşün artık.
    çabucak uçsa mesela günde 2 kullanabilirim diye düşünmüştüm neyse o zaman günde 1 aksamları kullanırım hocam. Siz herhangi bir yanetki vs gördünüz mü acaba ?

1 haftadır miracle kullanıyorum kullandığımda baş ağrısı gibi böyle alın tarafımda yoğunlaşma hafif ağrı hissediyorum normal midir ?

İlk başladığım zaman bendede oluyordu baş ağrısı odaklanma sorunu halsizlik vs ikinci üçüncü ay gibi normale döndü yan etkiler ikinci aydan sonra dekort katmayı bıraktım losyona belkide ondan kaynaklanıyordu tam olarak emin degilim
    Tedavim

-minoxil
    -estradiol losyon
    -konazol şampuan
    -dermastamp

Yeni Üye
    Merhaba ben bu foruma birinin tavsiyesi sonucu yeni katıldım konular hakkında bilgim fazla yok yaşım 20 ve saç kalmadı neredeyse çok aşırı inceldi sizin tavsiyeleriniz benim için çok önemli lütfen bana da dönüş yaparsanız sevinirim

Yeni Üye
    Garnier tonik nedir

Yeni Üye
    Dostum forum da her merak ettiğin ilacın toniğin konusu ve açıklaması var bu pandemi sürecinde forumu iyice incelemeni tavsiye ediyorum..

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba proscar 4/1 almanızın sebebi ne?

Yeni Üye
    Hocam hangi karışım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ribery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,

3 aydir Miracle Losyon kullaniyorum.Elseve Arginine X3 bitmek üzere, tedarikciyi aradim bugün. Ellerinde kalmadigini söyledi. Baska bir yerden alma sansim da yok. Sadece Elseve mi olmak zorunda? Baska alternatiflere yönelme sansim yok mu? 2-3 saat ayirip, forumda epey bir konu okumustum. Bu konu hakkinda bir bilgi görmemistim. Yardim icin simdiden tesekkürler.
    Etil alkol , gliserin , pg de aynı işlevi görecektir
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 50/54 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon