Sayfa 49/54 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon
540 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Miracle losyonu 5 aydir kullaniyorum en buyuk etkisi
    ve devam etme sebebim kafamdaki kaşıntiya iyi geliyor yaglanma olmuyor saç çıkışlarıda gözlemledim ama çokta umut verici çıkışlar degil dökülmeler bazen azaliyor bazen cogaliyor ama sifirlanmiyor son zamanlarda gunde 1 kullaniyorum oral finasla beraber baska tedaviler ariyorum sadece topikal dutasterid eklemeyide dusunuyorum aslinda miracle etkenleri recetesiz alinabiliyor

Banned
    Anladım kardeşim saolasın

Yeni Üye
    Ben miracle losyonu süzmeme rağmen şişenin dibinde halen tortu biriktiğini fark ettim. Acaba bu saç derisi için sorun olur mu*

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yan etki gören oldu mu?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

arkadaşlar miracle losyonu garnier tonik ile yaptım kokusu hosuma gitme ve saçlar hafif yağlı gibi oluyor daha kolay saçtan uçabilen bir şekilde yapan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar miracle losyonu garnier tonik ile yaptım kokusu hosuma gitme ve saçlar hafif yağlı gibi oluyor daha kolay saçtan uçabilen bir şekilde yapan var mı ?
    Soruna cevap vermiştik. Cevabı mı beğenmedin?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nicki kötü arkadaşım, yanlış garnier tonici almış olabilirsin. Linteki ürün olup olmadığını kontrol et.
    https://img-watsons.mncdn.com/Conten...ik-200-ml.jpeg
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruna cevap vermiştik. Cevabı mı beğenmedin?
    aynen birader cevabını beğenmedim ? şaka mısın sen görmemiş olabilirim soruyorum şu tarz cevap vereceğine hiç verme çünkü yardımcı olmuyorsun.

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nicki kötü arkadaşım, yanlış garnier tonici almış olabilirsin. Linteki ürün olup olmadığını kontrol et.
    https://img-watsons.mncdn.com/Conten...ik-200-ml.jpeg
    hocam taktın ismime ne yapalım şimdi admin değişebiliyorsa adımı değişsin rahatla
    Bu arada linkteki ürünü aldım böyle aşırı kötü bir koku değil zaten böyle nane gibi bir şey fakat ben kokudan ve saçlarımın ıslak görüntüsüden dolayı daha kolay saçtan uçabilen bir şey var mı diye sordum.

Yeni Üye
    29 yaşında kelim yardım istiyorum

Sayfa 49/54 İlkİlk ... 394748495051 ... SonSon