Sayfa 26/54 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
540 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Arkadaşlar bu miracle losyona proscarı da ekleyen oldumu aranızda. ? böyle birşey yaparsam ne kadar mantıklı davranmış olurum ..totomuzdan element mi uydurmuş oluruz
    Miracle Losyon (Sabah/Akşam)
    Dermaroller (Haftada 1 kere)
    Yeşil çay, Siyah Kuru Üzüm, Kabak Çekirdeği (Hergün)
    Orjinal Yılan Yağı (Haftada 1 kere)

Merhabalar, Ben yaklaşık 17 gündür
    1-günde 1 defa akşamları 100 ml elseve+ 1 decort ampül+1.5 kutu aldactone den oluşturduğum miracle losyon
    2-akşamları 5 fıs şeklinde minoxsil
    3-1 tanede HP 5000mg biotin tedavisi yapıyorum.
    Saçlarımda dökülme azalmadı hatta fazla dökülüyor gibi geliyor bana.Bu dökülme acaba minoxilden mi kaynaklanıyor yoksa normal midir bilemedim.Acaba ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevirim.Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı yürüyenyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Ben yaklaşık 17 gündür
    1-günde 1 defa akşamları 100 ml elseve+ 1 decort ampül+1.5 kutu aldactone den oluşturduğum miracle losyon
    2-akşamları 5 fıs şeklinde minoxsil
    3-1 tanede HP 5000mg biotin tedavisi yapıyorum.
    Saçlarımda dökülme azalmadı hatta fazla dökülüyor gibi geliyor bana.Bu dökülme acaba minoxilden mi kaynaklanıyor yoksa normal midir bilemedim.Acaba ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevirim.Teşekkürler.
    Minoxdan kaynaklı düzene girer sakın bırakma
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Miracle losyonla birlikte minoxili kullanmam mı daha iyi olur yoksa kullanmamam mı daha iyi olur.
    17 gündür miracle+minoxil kullanıyorum daha fazla dökülüyor minoxili bırakayım mı yoksa minoxil daha mı iyi yapar.

şimdi miracle yani spironolactone losyonu anti androjen etki gösterir minoxidil ise androjenleri bloklamaz vazodilatör görevi görür yani saç derisindeki damarları açarak kan akışını arttırır ve bu da saçlı derinin beslenmesini sağlar sulanan çim gibi düşün. minoxidil etkeni ile çıkan saçları korumak için anti androjen bir etken de lazım çünkü ne kadar minoxidil saçları beslese de sadece kan akışını arttırır dhtyi bloklamaz ben bu tedavinin yanına bir de kafa derisindeki inflamasyonu önlemek için ketokonazol de eklemeni tavsiye ederim. dökülme konusunda ise biraz sabır gerekli hiçbir etken 1 ayda saç çıkartmıyor bunun döngüsü var osu var busu var 6 ay 1 yıl arası sabretmek gerekli.

Arkadaşlar özellikle de miracle hocam yaşım 20. 6 aydır minoxidil kullanıyorum. Pek bi etkisini göremedim ama hafif tuylenme var. Saçlarım 4-5 yıldır dokuluyor. Önlerde açılma var vertex seyreldi. Ustlerde neredeyse hiç uzamıyor. Berber ustlerden hiç almiyor. Miracleye başlamayı düşünüyorum siteyi yeni kesfettim. Acaba uzamama sorununa çare olur mu? Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Alıntı eaglekartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özellikle de miracle hocam yaşım 20. 6 aydır minoxidil kullanıyorum. Pek bi etkisini göremedim ama hafif tuylenme var. Saçlarım 4-5 yıldır dokuluyor. Önlerde açılma var vertex seyreldi. Ustlerde neredeyse hiç uzamıyor. Berber ustlerden hiç almiyor. Miracleye başlamayı düşünüyorum siteyi yeni kesfettim. Acaba uzamama sorununa çare olur mu? Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    Uzama probleminizi de çözecektir miracle losyon. Biotin ve masajda ekleyin tedavinize.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    konu açmadan sorayım hocam bende 1 kutu diane 1 kutu aldactone ve 1 adet dekort hepsini elseve karıştırıp süzdükten sonra kullanmaya başladım yorumlarda göremediğim için tekrar sormak istedim diane35 yan etkilerinde saç kaybı gibi durumlar var ters etki yaratabilir mi ? ve dianeyi genelde yarım kullanıyorlar bütün kutuyu kullanma sıkıntı yaratır mı ? yan etkileri nelerdir yaygın olarak ?

Banned
    losyona birazcık kolonya döksek koku gecermi ?

Yeni losyonumu yaptım az önce çökelmeye bıraktım yalnız bir kaç sorum olacak.
    Losyon = 50 ml elseve+20ad. aldactone+1 tablet diane35+1 adet dekort ampul+5 ad. avodart

5 adet avodartta koydum içine ancak bu avodart kapsüllerini delerken bir kısmını kaybediyorum sanki başka bir çözümü var mı içindekini kaybetmemek adına?
    Konu halilah tarafından (27.08.2016 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Sayfa 26/54 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon