Sayfa 53/54 İlkİlk ... 34351525354 SonSon
540 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Deneme11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldactone 25mg ile 100mg arasındaki fark nedir ? Bilen var mı
    Bir kiloluk pirinç ile 5 kiloluk pirinç arasındaki fark neyse, bunlar arasındaki fark da o.

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kiloluk pirinç ile 5 kiloluk pirinç arasındaki fark neyse, bunlar arasındaki fark da o.
    Yok o öngörülebilir tabi ki fakat benim öğrenmek istediğim şey Miracle losyona aldactone den 2-3 kutu atılmakta. Burada tercih edilen hangisi? Mesela ben 3 kutu atacağım, eczaneden 3 kutu 100 mg lik aldactone mi almalıyım? Yoksa bu şekilde doz aşımına mı sebep olurum? 25 mg mi olması gerekli?

Arkadaşlar selam,

Aranızda miracle losyonda döngü yaşayan oldu mu acaba?

Yeni Üye
    Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Aranızda miracle losyonda döngü yaşayan oldu mu acaba?
    Bir dökülme arttı bayağı ancak saçta açıklık oluşmadı yani bir gerileme sanırım çıkışda devam ettiği için daha sonra azaldı dökülme siz de döngü mü oldu hocam?

Yeni Üye
    miracle losyon vücutta uygulanırsa vücut kıllarında azalma olur mu?

Alıntı plspls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyon vücutta uygulanırsa vücut kıllarında azalma olur mu?
    Kesinlikle olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam vücut kıllarının azaltmak için elseve yerine iyi çözünebilecek ve kıl foliküllerini beslemeyecek ne kullanabilirim?

Alıntı plspls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam vücut kıllarının azaltmak için elseve yerine iyi çözünebilecek ve kıl foliküllerini beslemeyecek ne kullanabilirim?
    Etil akkollü el dezenfektanı ile çözebilirsiniz ancak geniş vücut yüzeyinde emilim çok fazla olur bu yan etki riskini oldukça artırır. (Erkek olduğunuzu varsayarak)
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Östrojen fazlalığıyla aynı yan etkiler mi hocam? Kalıcı bir yan etki riski olur mu?

Yeni Üye
    Hocam bir de uygulanacak bölgeye direk temizlenmeden uygulanabilir mi?

Sayfa 53/54 İlkİlk ... 34351525354 SonSon