Sayfa 52/54 İlkİlk ... 2425051525354 SonSon
540 sonuçtan 511 ile 520 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve piyasadan kaldırıldıktan sonra yerine bir çok alternatif denemedim ama ne yazık ki hiç biri elseve'in yerini tutmadı.
    Miracle losyondan eskisi kadar verim alamıyorum.
    Urbancare biotin caffeine tonik denediniz mi?
    Isana cafeine tonik denediniz mi?

Ben bu ikisini birer kez denemiştim ama, aradaki farkı ve etkinliği ayırt edebilecek kadar süre kullanmadığım için, hamgisi daha iyidir karar veremedim. Bir hafta kadar önce tekrsr başladım, garnier arındırıcı sıkılaştırıcı tonik ile hazırladım. Pek memnun kalmadım losyon kalitesinden.

Güncel losyon tarifiniz nasıl?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben 50ml rebul 10ml su 3ml dmso ya 10 aldactone 10 diane 1 dekort ampul atıyorum.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güncel losyonu etil alkol ile yapıyorum. Garnier tonic denedim olumsuz, Isana da olumsuz. Urbancare denemedim. Bakacağım.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

80 ml kolonya 10 ml dmso 10 ml gliserin ile hazırlıyorum. sabah ve akşam 2 ml olmak üzere günde toplam 4 ml ön taraflara uyguluyorum. sizce sadece önlere uygulamak için yüksek bir doz mu?

Yeni Üye
    Bende bugünden itibaren miracleye başlıyorum en az 6 ay deneme yapmayi düşünüyorum yan etki olmazsa tabi dermaroller ile geçip yarım saat sonra losyonu sikcam kafaya losyon rebul kolonya 50 ml . 10 ml gliserin. Aldactone bı paket 10 mg ( 16 tabe) bı paket. Diane 35 .birde decort bakalım artık burdan yazarım gidişatı

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bugünden itibaren miracleye başlıyorum en az 6 ay deneme yapmayi düşünüyorum yan etki olmazsa tabi dermaroller ile geçip yarım saat sonra losyonu sikcam kafaya losyon rebul kolonya 50 ml . 10 ml gliserin. Aldactone bı paket 10 mg ( 16 tabe) bı paket. Diane 35 .birde decort bakalım artık burdan yazarım gidişatı
    Dermaroller sonrası neden yarım saat bekliyorsun ki? ne kadar erken o kadar iyi. Gözenekler kapanmadan sık.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Hem kana karismasi sıkıntı olabilir yazmışlardı eğer siz direkt dermaroller sonrası kullanımında bı yan etki gormediyseniz bende öyle kullanayim

Yeni Üye
    Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem kana karismasi sıkıntı olabilir yazmışlardı eğer siz direkt dermaroller sonrası kullanımında bı yan etki gormediyseniz bende öyle kullanayim
    valla ben çok tavsiye etmiyorum deneme yanılma işi, yalan olmasın ben dermaroller sonrası direkt kullanıyoum bir yılı geçkin süredir dökülme vs yapmadı sanırım ama bakın ciddi anlamda kafamda yanma hissi oluyo uygulama sonrası, önceleri tedirgin oluyordum ama şimdi alıştım. Bir doktor da bu şekilde uygularken böyle oluyor ama gayet normal dedi o yüzden devam ediyorum. Saç kökleriniz yanmadan dolayı zarar görebilir diyen görüşlerde var o yüzden siz karar verin ama dediğim gibi ben kendimi size örnek olarak göstereyim son kararı kendiniz verin. Saçımda yanma saç kaybı vs yaşadığımı düşünmüyorum..

Yeni Üye
    Ben dermatolleri 075 Lil almıştım ama saçlı bölgede pek etkisi yok 1.5 Luk almayı düşünüyor yaklaşık 2 haftadır gece yatmadan 2 saat öncesinde dermaroller sonrası miracle yapıyorum şimdilik herhangi gelişme yok hatta dermaroller sanırım saçımın on kısımlarına biraz zarar verdi çok bastırmamdan kaynakli

Yeni Üye
    Aldactone 25mg ile 100mg arasındaki fark nedir ? Bilen var mı

Sayfa 52/54 İlkİlk ... 2425051525354 SonSon