Sayfa 51/54 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
540 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pg gerekmedikçe kullanmayın deriyi rezil hale getiriyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Merhab siteye yeni katıldım benimde bir süredir saçla ilgili sorunlarım. Var site baya karışık belki yanlış yere mesaj atıyorum zamanla ogreniriz yasim 30 yanlar açık genetik olduğunu düşünüyorum 1 aydır. proscar/1/4 kullanıyorum arada avodart oral alıyorum minoxil dut karışımı yapıyorum karanfil ısırgan otu çayı karışımı karanfil karışımı vs vs baya bakım var .ama bu mircale losyonu denemek istiyorum ama

Merhaba mircale sizize bı sorum olcak mircale losyon için ürün bulamiyorim yani eczanedeki malzemeler hazır ama elsevenin losyonu piyasada yok bunun yerine ne önerirsiniz.

Mircale losyon için tonik önerisi alabilirmiyim

Yeni Üye
    Merhaba miracle losyonu kafein tonik ile yapabilirmiyiz herhangi bir yan etki olur mu acaba

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak bu ürün. Garnier arındırıcı sıkılaştırıcı tonik yazınca çıkıyor zaten. Dün akşam seti yi bununla hazırladım gayet iyi çözündü. Miracle lodyon için tabletleri ezip içine attım. Bu akşam süzüp kullanmaya başlayacağım. Etki kısmını deneyip göreceğiz artık. Ama kokusu çok ferah değil, çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Kötü değil elbet ama istediğim kadar fresh bi koku yok. Bunun için biraz kolonya ekledim ben.

merhaba tarifinizden halen memnun musunuz. eger öyleyse tekrar yazmanızı rica edebilir miyim tam olarak. teşekkürler şmdiden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yasmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba tarifinizden halen memnun musunuz. eger öyleyse tekrar yazmanızı rica edebilir miyim tam olarak. teşekkürler şmdiden
    Çok uzun süre düzenli miracle losyon kullanmadım maalesef. Birkaç aylık sürelerde kullandım genelde.

Geçen ay son hazırlaıdğımda şöyle hazırlamıştım,
    Etil alkol, su, propilen glikol içerisnde , aldactone, diane35, dekort ampul (isterseniz eklemeyebilirsiniz), 1 şişe allerset damla 20ml olacak şekilde hazırlamıştım. İçine belki kokusu güzel bir yap vs biraz eklenebilir. Lavanta, nane vs.

Saç derimi rahatsız ettiği için bir sonrakinde garnier tonik vb tonik kullanacağım.

Yeni Üye
    İçerisindeki allerset damlanın amacı nedir peki

Arkadaşlar merhaba
    Forma yeni katıldım incelemelerim doğrultusunda başta miracle arkadaş olmak üzere çok faydalı tedavi ve uğraşlar görüyorum inşallah herkes istediği sonuca ulaşır benim sorunum 34 yaşında yağlı ince telli seyrek bir saç yapısına sahibim 2 yıla yakındır xpecia tablet ve hairforte kullanıyorum saçlarım şu aralar çok incelip seyrekleşti başka tedavi denemek istiyorum miracle,cellange losyonlar yada daha etkili bir tedavi uygulamak istiyorum miracle arkadaşımız başta olmak üzere herkesin önerisini ve görüşlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elseve piyasadan kaldırıldıktan sonra yerine bir çok alternatif denemedim ama ne yazık ki hiç biri elseve'in yerini tutmadı.
    Miracle losyondan eskisi kadar verim alamıyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 51/54 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon