Sayfa 47/47 İlkİlk ... 37454647
464 sonuçtan 461 ile 464 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Tam olarak bu ürün. Garnier arındırıcı sıkılaştırıcı tonik yazınca çıkıyor zaten. Dün akşam seti yi bununla hazırladım gayet iyi çözündü. Miracle lodyon için tabletleri ezip içine attım. Bu akşam süzüp kullanmaya başlayacağım. Etki kısmını deneyip göreceğiz artık. Ama kokusu çok ferah değil, çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Kötü değil elbet ama istediğim kadar fresh bi koku yok. Bunun için biraz kolonya ekledim ben.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak bu ürün. Garnier arındırıcı sıkılaştırıcı tonik yazınca çıkıyor zaten. Dün akşam seti yi bununla hazırladım gayet iyi çözündü. Miracle lodyon için tabletleri ezip içine attım. Bu akşam süzüp kullanmaya başlayacağım. Etki kısmını deneyip göreceğiz artık. Ama kokusu çok ferah değil, çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Kötü değil elbet ama istediğim kadar fresh bi koku yok. Bunun için biraz kolonya ekledim ben.

Hocam bu seti dediğiniz nasıl hazırlanıyor? Size özelden yazmak istedim, mesaj kutusu dolu dedi. Özelden yazar mısınız bana?

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam seti dediğiniz nasıl hazırlanıyor? Size özelden mesaj yazmak istedim mesaj kutusu dolu dedi. Özelden yazar mısınız bana?

Yeni Üye
    Başkan tonic olarak garnier ürünü tavsiye edermisn? Bende 1 kaç güne miracle düşünüyorum ama losyon konusu muallakta 😀

Sayfa 47/47 İlkİlk ... 37454647