Sayfa 4/54 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
540 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Miracle Losyon İle İlgili Tüm Sorularınız Buraya

Yeni Üye
    hocam herseyi anladimda kimse toz haline getirmekten bahsetmemis ama onu anlayamadim....
    ve 100 ml icin 36 adet hap cok fazla degil mi?

Yeni Üye
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasterid ya da dutasterid kullanıyor musun? onlar sivilce çıkartıyor..

birde spiroya falan alerjik tepki veriyor olmasın deri?
    Yok hiçbir şey kullanmıyordum sadece biotin ve priorin hap. Zaten seboreik dermatid sorunum var. Valla saç kalitem düştü 500-600 kaybediyordum duşta ortalama ben de bıraktım , dökülmem de 40-50 tele falan indi cellagance başlıyorum bugün yarın bakalım o nasıl etki edecek.

Yeni Üye
    Miracle losyonu minoxil gibi bırakınca saç tekrar eski haline dönüyor mu? Yani minoxil gibi devamlı kullanılması gereken, bıraktığın an etkisini kaybeden bir losyon mu?

Moderatör
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilimsel araştırmalara göre spirolaktone %5 e kadar yan etki yapmamakta.Tabi %0.5-%1'den yan etki görenler arasındayım bu kişiye göre değişkenlik gösterir. 1 kutu aldactone 100 ml elseve de %1.6 spiro ediyor, 2 kutu %3.2 3 kutu %4.8. Yani arkadaşların yaptıkları spironun oranını arttırmak. Kimisi %1'e cevap verir kimi %3 e kimisi %5'e. Bunu sen deneyip kendin görmelisin.

Diane bazılarında yan etki yapıyor neticede doğum kontrol hapı, bazıları da çekiniyorlar.
    spironun doygunluğa ulaşması %2de oluyor diye düşünüyorum fazla ekleyince tortu bırakıyor, zaten saç için kullanımında losyonda %2 kremde %5 şeklinde kullanılıyor forumlarda gördüğüm
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spironun doygunluğa ulaşması %2de oluyor diye düşünüyorum fazla ekleyince tortu bırakıyor, zaten saç için kullanımında losyonda %2 kremde %5 şeklinde kullanılıyor forumlarda gördüğüm
    Valla hocam ben %0.5 ile yan etki de gördüm etki de gördüm. Kullandığım 3 gün boyunca bildiğin dökülmemi 0'a indirmişti ancak yan etki yapmıştı. Bıraktım bende.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ben %0.5 ile yan etki de gördüm etki de gördüm. Kullandığım 3 gün boyunca bildiğin dökülmemi 0'a indirmişti ancak yan etki yapmıştı. Bıraktım bende.
    Spiro en masum ilaç değil mi? Ne gördün yan etki olarak.. Sadece spiro+elseve hazırlayıp deneseydin keşke.

http://i68.tinypic.com/e6zls3.jpg

herkese merhaba.adım levent.24 yaşındayım .miracle losyona başlamayı düşünüyorum.bayadır takip ediyorum sitenizi.herşeyden önce saç tipimi yorumlar mısınız.fayda görebilir miyim sizce.şimdiden teşekkürler.
    Konu leviskender tarafından (12.11.2015 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

merhaba hocam .uzun zamandır takip ediyorum sizi.ve bende miracle losyona başlamaya karar verdim.attğım fotoyu yorumlarmısınız saç tipim olarak .gelişme zormu olur kolay mı olur sizce.yalnız ek bi ilaç kullanmak istemiyorum yanında.kremleri kullanırım sadece.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardır gitsin hocam başka çare yok. Miracle losyon, min-dut ve keto-azel-acnelyse kremlerle başla. 3 günde bir de nizoral şampuan kullan. Gecmis olsun.

sadece miracle losyonla etki alamazmıyım kardeşim .yaşları bilmiyorum kusura bakmayın zamanla tanışırız inşallah.burda olucam sürekli .son çare bu.

Sayfa 4/54 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon