Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: PGD2 İnhibitörü İlaç Setipiprant (KYTHERA)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Avrupa da neden seti yerine minioxidil kullanimi bu kadar yaygin anlamiyorum. Seti gibi bir madde elinizin altinda var iken hic kimse kullanmiyor. Hairstalk da nereye baksam rogain yani minioxilidil var

İkisi farklı etkenler birbirinin muadili değiller ve avrupa da çözünmeyen düşük kaliteli seti kullanımı sonucu kullananlar iyi sonuç alamadı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisi farklı etkenler birbirinin muadili değiller ve avrupa da çözünmeyen düşük kaliteli seti kullanımı sonucu kullananlar iyi sonuç alamadı.
    Sizin siparisini verip temin ettiginiz seti de yurtdisindan gelmiyor mu? Kaliteden kastiniz ne anlamadim, cozmek icin 70 derecelik etil alkol dokucekler bunu bilmediklerini sanmiyorum��

Yeni Üye
    Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin siparisini verip temin ettiginiz seti de yurtdisindan gelmiyor mu? Kaliteden kastiniz ne anlamadim, cozmek icin 70 derecelik etil alkol dokucekler bunu bilmediklerini sanmiyorum��
    Jenerik Seti formulasyonu topikal kullanıma pek uygun değil. Bu yüzden kolay çözünmesi için sodyumlu Seti üretiliyor. Tahminimce miracle bu yönde bir farktan bahsediyor.

Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu başlığı ile ilgili tekrar okuyunuz yazımı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/...?term=allergan setipiprant faz 2 sonuclarini aciklamis. Pek bisey anlamadim. Bilen arkadaşlar varsa inceleyip yorum atabilirler

Yeni Üye
    Son attığın sonuca göre faz 2 çalışmasında setipiprant finasteride göre daha yararlı gözüküyor. Seti günde 2 sefer 12 saat aralıkla 500mg hap şeklinde kullanılmış ve 1cm^2 de ölçülen saç sayısı 148.6 iken finasteride 1mg 142.8(24 haftalık süreç)

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345