Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: swisstemples.blogspot.com

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 gr.ı 150$ imiş kane shop ta,hakkaten servet.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Baldtruthtalk'daki setipiprant topiğinde 100 gr için 700 usd gibi bir fiyat çıktığı yazıyor. Bu adam oral kullanımda 3 ayda 1 gr tüketiyor yaklaşık. Ama bu topikalde %3 kaç ml taşıyıcı içinde? Yani scalpe giren setipiprant kaç mg çözemedim.

Sizin mesleki kimliğinizin temin noktasında avantajları var. Kendi losyonunuzu geliştirme sürecinde olduğunuzu bildiğim için pek rahatsız etmiyorum ve merakla da bekliyorum. Ancak süreçte kendi başımızın çaresine bakacak kadar da özellikle antiandrojenlerle ilgilenmeyenler için desteklerinizi de bekliyorum. Bir ara güzel bir konuya başlamıştınız ancak devam ettirmediniz. Sonlara doğru biraz sitemkar oldu yazım farkındayım ama ben biliyorum ki burada bahsi geçen swisstemples adlı arkadaştan eksiğiniz yok fazlanız vardır. Bilgi paylaşımında biraz daha cömert olmanızı rica ediyorum.
    Sürülebilir fiziksel bir yapı için minimum 1cc gerekli bir ayda 60 cc kısaca minox hacmi gerekiyor bunun içinde 1.8 gr sep. gerekiyor ki çok yüksek fiyat istemişlerdi yanılmıyorsam 350 usd usd gibi bir rakam istemişti birisi yurt dışından. Bahsettiğin konu hangisi merak ettim hatırlatırsan devam etmeye çalışırım sitem vb asla da alınmam yeterki iyi bir niyete işaret etsin. Çok bildiğimi asla ima etmedim zaten bir önemi de yoktur çok bilmenin bu konuda ki en en önemli nokta burasının altını kalınca çizmek isterim "bilgiyi yorumlamaktır" saf bilgi asla doğru çalışmayan bir zihinde işe yaramaz ve hataya sevkedebilir tek korktuğum bu mesela minox spiro etkileşimi kötü zabnediliyor ya da su ile sentetik östro bozulur deniyor vs vs o yüzden ben çok şey bilmiyorum ancak bir bilgiye tesadüf edersem onu iyi kullanırım burada mütevazı olmam ama tabiki çok daha analizci dostlarımızda vardır. Site ve özel hayat çok zaman alıyor sizden dikkate değer bilgileri bana iletmenizi rica ediyorum değerli katkıların için teşekkür ederim.Bu arada benimde en büyük amacım steroid etkisiz etkenlerle saç dökülmesi sorununu çözmek ve şu anki uygulamamla başarmış durumdayım her zaman yardımcı olmak isterim sana da gerek fikir alışverişi gerekse de kullandığım çmzümler konusunda.
    Konu Miracle tarafından (15.10.2015 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alakanız için teşekkürler hocam. Bahsettiğim satın alma grubu ve paylaşımları şu linkte. buy group seti and pge2

Ne güzel bizde yapmıştık ama bozdular dikkat ediyorum gerek tedavilerimiz gerekse organizasyonlarımız aylar sonrası yurt dışında ortaya çıkıyor ileride olmamız güzel. İlaç sınıfında olmayan şeyleri alabiliriz düşünen arkadaşlar özelden yazabilir bana bir kaç kişi bir araya gelip alırız pge2 vs.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hocam pge 2 ve setipiprant etkeni alınacaksa groupbuy da olmak isterim bende

Herkes kendi ulaşabildiği kaynağa ulaşsın herhangi bir arkadaş vasıtası ile olabilir buraya yazın sonra.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    levent bu yaralama gibi sanki aşırı skar var dikkat etmek lazım beklemeli bence

Pge2 ve Setipiprant için group buy da olmak isterim bende. Liste için kaç kişi olmamız gerekmektedir ona göre toplanalım bir an önce ve siparişimizi verelim.

ben kane shopta baktım setipiprant'a bulamadım ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu asiti kullanan varmı, denesekmi, biri denesin yazsın, wnt yolagi açmak gerçekten çok saç çıkarıyor, xelanjdan hatırlıyorum, valproik asit içeren ilaçlar fiyatıda makul, topikal olarak deneyimi olan varmı.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon