Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ideal sakal trasi icin öneriler

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ideal sakal trasi icin öneriler

senelerdir denemedigim tras bicagi kalmadi 2 li 3 lü simdide 5 li var tras köpügü olarakta nivea gilette falan kullaniyorum. arko berber tras sabunu bulsam onu alacagim. bu arada önereyim en baba tras sabunu arko berber sabunu kirmizi paket olandir. hem bir sene bitmez kullandikca kullanirsin

benim problemim bogaz kisminin trastan sonra inanilmaz kizarmasi ve kabarmasi. after shave falanda ise yaramiyor.

önerileriniz nelerdir?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Aynen hocam benimde cok tahris oluhor makineler varmis sifir alan jilet gibi tavsiye edecek varmi marka filan

Moderatör
    Birden fazla bıcaklıları ben de denedim fakat 50kuruşluk permatik kadar sıfıra yakın alamıyorlar içine jilet konan demirler çok daha iyi özellikle traş olduktan sonra taragı çıkartıp düzeltmeler yapabilmek çok iyi ha bana sorsanız ben sinekkaydı sevmiyorum saç kesme makinesiyle alıyorum düzeltmeler jiletle kirli sakal takılıyorum

Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam benimde cok tahris oluhor makineler varmis sifir alan jilet gibi tavsiye edecek varmi marka filan
    makine ile günlük tras olmak lazim üc günlük sakali almiyor. tras makinesi icin phillips iyidir islak kuru tras makineleri kaliteli.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birden fazla bıcaklıları ben de denedim fakat 50kuruşluk permatik kadar sıfıra yakın alamıyorlar içine jilet konan demirler çok daha iyi özellikle traş olduktan sonra taragı çıkartıp düzeltmeler yapabilmek çok iyi ha bana sorsanız ben sinekkaydı sevmiyorum saç kesme makinesiyle alıyorum düzeltmeler jiletle kirli sakal takılıyorum
    sifir tras icin en iyisi celik orjinal usturadir (jilet takilan degil bilenerek kullanilan) ama ona da alisana kadar kan kaybindan bayiliriz heralde ama bes bicaklilar cildi cok tahris ediyor yine iki üc bicakliya dönmek lazim sanirim. biraz daha iyiydi onlar. benim sakallar cok cabuk uzuyor. sabah kesiyorum öglen tekrar kirli sakal
    Konu adriano10 tarafından (20.08.2014 Saat 03:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatasi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senelerdir denemedigim tras bicagi kalmadi 2 li 3 lü simdide 5 li var tras köpügü olarakta nivea gilette falan kullaniyorum. arko berber tras sabunu bulsam onu alacagim. bu arada önereyim en baba tras sabunu arko berber sabunu kirmizi paket olandir. hem bir sene bitmez kullandikca kullanirsin

benim problemim bogaz kisminin trastan sonra inanilmaz kizarmasi ve kabarmasi. after shave falanda ise yaramiyor.

önerileriniz nelerdir?
    1. Sıcak su
    2. Köpük ile iyice ovala
    3. Sakallarını tersten alma, kıllar nereye yatkınsa tam o açıya göre kes.

Ayni durumdan bende muzdariptim. Berberlerdeki arko tras sabununu tras tasinin içine bastim fircayla birlikte kullanıyorum gayette memnunum. Sakallari iyice yumusatiyior. Jilet olarak da gillete mac3 turbo prodiglige power kullanıyorum titreşimli olan sifir tahriş le sakal trasimi bitiriyorum ,

Sakaldan nefret ediom gereks z bi yukk sanki

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben daha hiç jilet vurmadim sadece makine yaş 17 makinem braun cooltech ct4s yüzü jiletle aynı alıyor yani sinekkaydi ama boyunda biraz kalıyor ama tahriş sıfır diyebilirim özeliklede soğutuculu olarak kullandiginda tavsiye ederim

Sayfa 1/2 12 SonSon