sevgili yoldaşlar kardeşler ağabeyler,,size tecrübemi anlatayım saçlarım güçlü ve sık .bunu belirteyim..donörüm kuvvetli zaten sırf şakak sorunu yaşayanların donörü ve genel saç kalitesi iyidir ekim için sonuç yüzde 90 başlarıdır bu kişisel araştırmalarım gördüklerim ve yaşadıklarımın yorumudur ve samimidir..beni eski gruptan tanıyanlar ve burdan tanıyanlar samimiyetimi az çok bilir..şimdi gelelim hikayeye dediğim gibi saçlarım sık ama 28 yaşından sonra yaşla beraber şakaklarım geriledi bu kimsine yakışır kimisine yakışmaz bende yakışmayan gruptaydım.surat yapım uzundu..ve alnım geniş görünüyordu..buda beni rahatsız ediyordu..28 yaşımdan beri minoxil kullandım bir ara çok iyi sonuç aldım ama geçiciydi tekrar eski halini aldı..sonra bölgesel ekimleri araştırdım belli bölgelere yaptıranlarlada bizzat görüştüm ..geneli çok başarılıydı..saçlarımda hiç gerileme yoktu 34 yaşıma geldim..bellilki şakaklar o şekilde kalmıştı..diğer bölgeler ise çok sağlıklı ve dökülme yoktu..kararımı verdim ve ektirdim 1700 greft ekildi sadece şakaklara..ve diğer bölgeler ve donörüm sağlıklı olduğu için çok başarılıydı..şimdi benle aynı durumu yaşayan arkadaşlara referans olması için ve bir kaç arkadaşın mesajını aldığım benden rica ettikleri için konuyu açtım..eğer saçınız sağlıklı ve sadece şakak geride ise belliki yaştan geriledi.artık geriye dönüş yok..yaş 30 da oldu diyorsanız gönül rahatlığı ile ektirin ve boşuna beklemeyin 20 günlük bir sıkıntı yaşarsınız ama sonra çok mutlu olursunuz..şuan 1yılı geride bıraktım