Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: şakak sorunu olan herkes okusun !!!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynı sorun bendede var sanırım 20 yaşındayım şakaklarım dökülüyor sadece heralde ,ama heryerden saç geliyor yani bi şakaklar belli işte saçlarım arkadan yandan vs bayağı gür Allaha şükür, dökülmem devam ediyor aşşağı yukarı 15 yaşımdan beri dökülür saçlarım son yıllar işte şakaklar geriledi ve ben hiç ilaç kullanmıyorum artık ne bilim çünkü çıkanlardan tatmin olmıyacağım ilaç kullanmak gerçekten zor oluyor saçlarımı uzun tutuyorum hayvan gibi alnım var saçlar uzun oluncada ilaç kullanmak gerçekten zor ve hep saçlara gidiyor ilaç kısada kestirmek istemiyorum bu yüzden ağır ilaçlar kullanmak istemiyorum hormonsal olarak ve tek düşüncem ne bilim ekim yani tabi ilerde ama şuan dökülmemde hala tamgaz devam yani belki şuan sorun sadece şakak gibi gözüksede ilerde daha kötü olabilir öyle gözüküyor ne bilim bu psikolojik olarak gerçekten kötü tabi beterin beterin var bunuda Şükür,Dökülmem bile dursa şimdilik yeter aslında.Doğal şeylere baslamak istiyorum şu sınavlardan sonra...
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

Üye
    "sırf şakak sorunu"

SaçımınDoktoru Üyesi
    lahburger bu bahsettiğin doktor kim, nerede ekim yapmakta

Yeni Üye
    Hocam resim varsa paylasabılır mısın benımde şakaklarım sorunlu

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkeolog, sanırım ön çizgiyi de bir iki santim öne aldırmıştınız?

Eski forumdan seni hatırlıyorum, belki sende beni hatırlarsın 'zona22'. Ekimi bende düşündüm hatırlarsan o zaman sana danışmıştım. Sonra vazgeçtim. Ekimle düzgün saçlar olacağını düşünmüyorum şakaklarda bile. Ekim yaptıran tanadıklarımın saçlarına canlı olarak inceledim. Gerçekten de çok saçma geldi bana. İğne ile tek tek ekildiği için çok belli oluyor ve yapay bir görünüm oluyor.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakaklar tedaviyle korunamaz mı.neden hemen ekim diyorsunuz.ekim hem zahmetli hem riskli

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklar tedaviyle korunamaz mı.neden hemen ekim diyorsunuz.ekim hem zahmetli hem riskli
    Biz çikarmaktan bahsediyorduk Korunmak mı? Keşke orada korunacak saçlar olsa....

evet hatırlıyorum ve ben şunu diyorum iyi ki yaptırmışım. hatta çok iyi ekimler var yaptıran arkadaşlar da var. saçma olan ne biliyor musun zona burda 30 lu yaşlarını saçsız geçiren her gün çıkacak yeni tedaviler için gün harcayan arkadaşlar var, git araştır iyi cerrahlar var ekimlerini gör adreslerini al konuş ektirenlerle ve kafana yatarsa yaptır. ön yargı var bu sitede ekime karşı....20 li yaşlardakilere birşey demiyorum tedavi belki işe yarar geçicide olsa..ama 30 u geçip saçı az olan açıklığı olan gitsin ektirsin bence, 45 e kadar saçlı gezer en azından.. o zamana kadar yeni tedavi çıkarsa onu uygular.bu sefer ekilenlerle beraber çocukluğuna döner saçı..unutmayın saç her yaşta lazım ..ve araştırmadan yaptırmayın 1 ay ayırın araştırmaya..doktorların yüzdeleri önemli ..10 ekimden 8 i iyise yaptırın diğer ikisinde donör zayıflığı kan akışı vs gibi sorunlar olabilir doktordan değil bünyeden olabilir ..

Yeni Üye
    25 yaşındayım şakaklar da açılma vardı 1 seneyi aşkın süredir araştırdım ve 5 gün önce ektirdim şuan gidişat iyi. @arkeolog senin sonuçlarını görebilir miyim?

arkadaşlar mesaj atın yardımcı olurum foto paylaşmayacağım isteyen varsa face ve watsapdan foto da yollarım .. yardımcı olmak isterim mesaj kutuma mesajınızı birakırsanız

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon