Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Sitemiz Büyüyor Neden ?

Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu site adına facebookta bir sayfa açabilirsin,bu sayede facebooktan grupte buraya gelenler olabilir.

Aynı zamanda, bu miracle losyon marka adı ve patentini aldınmı hocam merak ettım..almadıysan bence al

ileride ne olur kim bilir
    almadım daha mükemmel leştirisem belki ama hiç uğraşmam yandaşın birine kaydırıverirler biz ruhsatla uğraşırken klancı değiliz aşiret filan olsaydı olurdu... neyse biz v for wendetta olalım düzeni bozalım o haz yeter. ..
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    site buyuyor cunku bana göre tabi herkes ayrı bisey soyler 1 en onemli sebeb miracle losyon gibi verilen oneriler kullanıcıda olumlu sonuc vermesi cok önemli her kullanan bu siteden okuduklarıyla memnun kalıyor 2 site renkleri cok hoş ve dagınık bir site degil hersey yerli yerinde dahada guzel olacak arkadaslar yapacaktır 3) tamamen insanlara faydalı olma amacı guden bir sitedir baska hic bir amac yok 4)sitede karman cormanlık yok her sorunuza cevap verecek kabiliyette kardesler arkadaslar var ve tamam olduk demiyolar hep daha fazlası arastırma arastırma ve insanlara faydalı olma olay budur bu iyiniyet

Sayfa 2/2 İlkİlk 12