Sayfa 39/42 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon
412 sonuçtan 381 ile 390 arası

Konu: Pgd2 İnhibitörlü Krem/Losyon Yapmak

Moderatör
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de miracle losyona şu cetirizine ekleyip eklememede kararsızım şuan sadece losyon kullanıyorum acaba cetirizine minox gibi döngü yapar mı?
    ceti ayrı kullanın miracle losyona katmayın cet kolay bozulan bi etken musluk suyu bile kullanmayın distile suyla çözün biraz alkol katın üstüne öyle kullanın veya kullanıyorsanz minoxa katın
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi

Pgd2 inhibitör

Yabancı formlarda pgd2 inhibası hep 2012 de kalmıs bazılarında cıkıs olsada geri dokùlmùs yani cetrizine fazla ilgi kalmamıs gibi gözükùyor

Yeni Üye
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad doğal olarak karanfil dışında soya yağının topikal çalışabileceğini sanıyorum çünkü bir arkadaşım soya içerikli bir kremi koltuk altına bir kaç ay tatbik ettikten sonra tüylerin yok olduğunu söyledi ama cetryn ve levotiron ilacı da kullanıyordu dökülme ilaçlara bağlı olsa tüm vücutta olurdu kremin içeriğinde işe yarar sadecec soya yağı var bu yağ belkide saç sorunumuzu çözer denemeye değer.
    sizin kapatılan konuda miracle losyonu alkol ile hazırlanmasının daha iyi olabileceği konusunda bir yazınız vardı. bende sadece alkol ile hazırlamak istiyorum 1 kutu aldactone 1 kutu diane olarak fakat alkol oranı nasıl olmalıdır yada alkolü inceltemk için yine su konulmuyormu...ben losyonu otacı tonik ile 50 şer ml olarak hazırıyorum günde 5 ml. fakat burda bahsedilen pgd2 denileni anlayamadım bununda bi açıklamasını yapacak olan olur mu çünkü diğer konuda 200 den fazla okudum. bazı kısaltlamar da kafa karıştıyor.

özetle en verimli şekli elseve-garnier yada otacı veyahut sadece alkol ile etkili olanı hangisidir desem. gerçi haplar daha önemli ama etkiyi artırma açısından kafama takılıyor..

buranın konusu değilse arkadaşlar affetsin. herkes yardımcı olabilir bilgilendirme adına..

ayrıca diğer tarafta çabuk kuruduğunu söyleyenler vardı ben bunu bone ile çözüyorum devamlı nemli kalıyor.

Kardeş günde kaç defa kullandın kremi miracle losyonla berabermi kullandin

Merhaba arkadaşlar bu kara üzüm çekirdeği pdg2 için madem iyi bişi bir firmanın kara üzüm çekirdekli kremi var doğal paraben içermez falan diyor o ürünle bizim meşhur azel keto yu karıştırsak hem çok sürmemek lazım ya bir nohut bir mercimek derken atıyorum %50 si bu krem %30 keto %20 azel yapsak nasıl olur hem fazla sürmemiz engellenir hemde K.Ü çekirdeği pdg2 engeller olmazmı?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    cetrizin yeterli gelmemiş olabilir pgd2 oral baskılanmaya çalışılıyor

Yokmu bu çekirdekli kreme bi yorum yapacak
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

Moderatör
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yokmu bu çekirdekli kreme bi yorum yapacak
    çekirdek pgd2 bağlantısıyla ilgili bi yazı var mı
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Şimdi bulamadımda Miracle hoca yazmış doğal kimyasal die ayrı ayrı orda var die hatırlıyorum
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

Sayfa 39/42 İlkİlk ... 293738394041 ... SonSon